Čo by ste si pomysleli ?

jajka001_

ze zlatokopka...ja zdochnem...tak on ju oklame a vy z nej este zlatokopku robite..on je prespekulovany klamar, jej to je predsa jedno, striebro ci nie
no keby mne takto niekto do oci klamal tak si o nom pomyslim svoje...ze ked raz niekto klame,tak bude klamat aj v inych veciach
by som sa s nim porozpravala, ze preco to spravil...pekne z oci do oci, nech viem, ci ma take male sebavedomie alebo ci ma potrebu balamutit ludi

el nino

elsa, su ZLATOKOPKY...a zlatokopky, jedni idu po luxuse, dalsim ja vravim ze im nikdy nie je dost...a nemusia mat milionara, staci bezny chlap, co im da vsetko co im na ociach vidi, nevazia si to, a chcu viac a viac...asi len tolko moje ponimanie zlatokopiek....proste druha skupina mrsky co im nie je nikdy dost...a nikdy nebude ...a za vsetkym co kedy kto...pre nich spravi vidia len penaznu hodnotu, tak ako u holky ktora tu vraj riesi problem, absolutne by ju to netankovalo, keby vedela ze jej to dal z lasky...co po tom ci je to striebro alebo biele zlato...oooch my god...:)

elsa5.5

el nino,správne mamonárska,,taká žena v živote nebude chodiť alebo sa vydávať za muža s obyčajnou výplatou,ona potrebuje luxus a taký jej muž normálne zamestnaný nikdy dať nemôže,,poviem ti jedno aj o mňa mal záujem milionár majiteľ zlaníctva,a mal tých predajní viac aj on ma skúšal dal mi strieborný prstienok a vedela som o tom veľmi ma to potešilo,ani som len netušila aký je bohatý,takže kebyže som na peniaze som s ním ale nie som pretože mi vadili iné veci čo tzv.zlatokopkám nevadia.

nojom

To ako myslis vazne??? Takyto problem??? ty kokos, ja uz fakt nemozem z tych ludi co maju taketo ,,vaaaazne problemy,, . Boze! nemam slov. :DD normalne sa musim smiat, az je to smutne vsetko

el nino

sorry ale riesis pi*oviny, suhlasim adamom krtom a s dee,,,sak nejde o to co to je ale ze ti to dal z lasky, ak klamal tak sa len cel ukazat trosku v lepsom svetle, ale i tak pochybujem, podla mna mu v tom shope povedali ze je to biele zlato, a kedze nie je odbornik nemoze sak presne vediet co mu predali. Nerob dramu please...fakt ak si len preto smutna tak mi to tiez pride len ako spravanie zlatokopky sorka!

elsa5.5

chcel spraviť na teba dojem?myslí si že si hlúpa?aký test prosím ťa to o čom?? aká zlatokopka,alebo preverovanie,pozriem sa na punc a je mi jasné čo to je to zvládne každý idiot ani sa nemusí vyznať extra v zlate,mimochodom adam žena zlatokopka si nehľadá muža s výplatou ale podnikateľa milionára zazobaného človeka tak o akých zlatokopkách tu stále rozprávaš????klamalma treba sa ho na to opýtať,povedz mu že retiazka sa ti páči,ale nabudúce nech neklame:)že sa potešíš hoci akej maličkosti ak to je od neho:)

bibi123

no na kazdom sperku na Slovensku je punc, takze nemyslim, ze by Ta chcel oklamat, lebo by bolo jasne, ze na to hned prides... tiez si myslim, ze ho v predajni bud oklamali, alebo bol domyleny, ak mu ukazovali viac kuskov... alebo, ze by bol hlupy a nevedel, ze sa sperky puncuju???

Deee

no a odkedy je striebro bizuteria?
myslim, si, ze ak je to kupovane z lasky, je jedno, ci je to bizuteria, striebro, zlato alebo platina...
a ak ta stve, ze ti nepovedal pravdu porozpravaj sa s nim o tom, mozno ta klamal zamerne, a vtedy sa mozes hnevat opravnene, alebo skutocne nevedel, co kupil a vtedy mozes byt akurat smutna, ze darcek nebol taky drahy ako si ocakavala...ale smutna by bola akurat naozaj golddiggerka

klamalma

cizeee estee ja som ta zlaaa??? Ale mne je to skutocne jedno co je!!! Ale ide mi o to ,prečo mi nepovedal HNED!! A v podstate preco mi to nepovedal.....