Tehotná?

Príspevok v téme: Tehotná?
TamarQa

Ahojte baby.

Stala sa mi velmi neprijemna vec.Mala som priatela,nie dlho,ale milovali sme sa spolu.Uz 2 roky berem antikoncepciu,tak sme si samozrejme nedavali pozor.Ale stala sa taka vec ze sme sa spolu vyspali a on ma opustil,jednoducho ma chcel len do postele. :( No to tu teraz riesit nechcem.Ide mi skor o neprijemny pocit ze co by som robila keby zostanem tehotna.Ja som si od nervov z toho o 13 dni urobila mamatest,ktory bol negativny (mozno som si ho vsak urobila skoro),ale stale mam taky strach z toho ze by som s takym hajzlom mala dieta.Viem ze berem antikoncepciu ale nemozem si pomoct. Chyta ma z toho panika.Upokojte ma baby.:(

Weva

Uprimne TamarQa, je to len psychika - urcite sanca otehotniet je vzdy ale coskoro to cakanie mas za sebou a urcite to dobre dopadne.

Uprimne by som si skor davala pozor aby Ta taky nezodpovedny clovek skor niecim nenakazil... Asi mal uz v posteli rozne baby... to by bolo este horsie... dieta aspon nie je choroba.

Drzim palce!

casanta

Klidek, vsak beries tabletky.A ak ich beries tak ako mas, tak sa nemas coho obavat, vsak aj test vysiel negativne..tak klud s tolkeho stresu akurat dostanes vredy