robil niekto animátora

Príspevok v téme: robil niekto animátora
zuzi2525

ahojte, chcela by som íst robiť animátorku do zahraničia kvôli zdokonaleniu sa v jazyku, problém je v tom, že anglicky až tak neovládam, len fakt základy, ale nemčinu ano, a všade vyžadujú angličtinu. Robil niekto animátora? Vie mi poradiť ako prebieha výberové konanie a hlavne akú znalosť jazykov treba. Dakujem

wikss

Kedže by ma zaujímala táto praca,akosi som sa tu nedozvedela nič nove.
Nemá s tym nikto naozaj skusenosti ? Hlavne čo sa týka castingov.DAkujem:)

0vecka

2 Adamkrt jj akoze je to blbe pomenovanie ale pozna to uz kazdy a ked niekto povie ze ide robit animatora tak min 95% ludi vie o co sa jedna.... takze preto sme sa vsetci pobavili...

AdamKrt

Tak este raz bez linkovania....

.....cs.wikipedia.org

Ako prve je uvedene Animator pre film... :) To cloveka napadne, hned ako prve.

Animator pre volny cas je iba nove slovo, ktore vzniklo v poslednej dobe a nie moc stastne, vzhladom k povodenemu vyznamu profesie animatora. Preto si myslim, ze ak povie niekto, ze chce robit animatora, je to dost zavadzajuce, pretoze podla vyznamu su to 2 odlisne profesie, ak berieme v uvahu nove i stare vyjadrenie.

AdamKrt

Mne sa zo zasady nepaci pomenovanie ANIMATOR pre cloveka, ktory MODERUJE, alebo ZABAVA. Z tohoto pohladu je to MODERATOR, alebo ZABAC.

Pretoze povodne slovo ANIMATOR ma uplne iny vyznam....

cs.wikipedia.org

soffa

animator zabava ludi na dovolenkach!ja som bola rok v Grecku.uuuuuuuuuzastny rok.bolo nas 20 ludi zo Slovenska,vyberove konanie prebiehalo v Bratislave,robili sa testy z Aj.najlepsi sme isli do Grecka,rano bola skola,ucil nas Grek herectvo,scenky,a vecer sme zabavali turistov,tancovali sme atd.A samozrejme dobre platili,mali sme 700 eur na mesiac.ale bolo to uz davno pred 7mimi rokmi.a ked sme mali volno,tak sme pochodili Ateny,Santorini...oplati sa ist,zazijes nieco nove,spoznas novych ludi,otukas sa...super