neliecit bakterie v tehotenstve?

Príspevok v téme: neliecit bakterie v tehotenstve?
otazocka365

chcela by som sa spytat jednu otazocku....bola som na poradni a tam mi doktorka povedala vysledky zo sterov, nasla mi nejaku bakteriu nemozem si spomenut ako sa volala, len mi povedala ze mi to teraz nemoze liecit lebo sa na to davaju atb ktore by mohli dietatu uskodit...ze mi to moze preliecit az po porode..tak som sa jej pytala ze ci sa ta bakteria nemoze preniest na babatko pri porode a ona povedala ze nie...no ja mam pochybnosti, vsade som citala ze treba vsetko preliecit...aky mate na to nazor? stretli ste sa uz s niecim takym? a streptokok to nie je to viem..

evcca

kazdy nalez v tehotenstve by mal byt zapisany v knizke. ked tam pojdes nabuduce, lebo posledny mesiac sa chodi do poradne kazdy tyzden, tak sa na to spytaj.

evcca

otazocka, ten nazov bakterie, by si mala mat napisany v knizke tehotenskej a ak ano, tak pred porodom ti nechaju stiect infuziu. len si pozri do tehotenskej knizky.

otazocka365

za dva tyzdne mam termin porodu tak teraz urcite nechcem menit doktora...no ved hej to je pravda ze by uz nemala licenciu, tak vies ja mam strach a myslim ze kazda zena by mala strach

mataBB

a uprimne, keby kvoli nej vela zien pride o dieta, tak ta doktorka uz davno nema licenciu..takze ktovie co je zas na tom pravdy...zas netreba verit vsetkemu co pocujes, teraz kazdy len klebeti

otazocka365

ja viem ze ma skolu, len o tej doktorke som sa podozvedala strasne veci, ze vela zien kvoli nej prislo o dieta a podobne veci..tak preto mam pochybnosti

mataBB

tak asi vie co robi..ked neveris doktorke tak co uz..asi vie viac ako ty , ma na to skolu..a urcite nie si prva s takym problemom