Driclor na nadmerné potenie.. ano či nie?

Príspevok v téme: Driclor na nadmerné potenie.. ano či nie?
............

ahojte chcela by som sa popytat kto ma skusenosti s použivanim dricloru na nadmerné potenie?
mam s tym už dost dlho problemy a nič nezabera.. čitam o tom driclore aj dobre aj zle.. vraj to strašne stipe svrbi po použiti..
a tiež či tam može niečo ovplyvnit keby som to použivala a chcem ist do solarka.. ??
dakujem

mary-anne

ja používam driclor už niekolko rokov, s menšími prestávkami a som stále spokojná, nič lepšie neexistuje :)

AMELI

ja som uz vyskusal vsetko...to potenie nebolo ani pri namahe ako skor z nicoho nic, ci bolo zima, ci teplo..je to porucha a pomoze na to jedine a 100 % BOTOX...odporucam, mam to asi mesiac a nemusim pouzivat ani antiperspirant..uplne sucha pazucha..konecne suche oblecenie...naozaj, 100 % zlepsenie, to sa neda ani porovnat, lutujem len, ze som si to nedala uz pred rokmi!!!!

jasnáblond

anjelik9: súhlasím s tebou. ten excipial je podľa mňa super. aj sestre pomohol na potiace sa ruky a nohy. a to sa potila fakt poriadne chúďa. no driclor som pre ňu nechcela, lebo ten mi neviem prečo prišiel agresívnejší. tak ja som hľadala niečo jemnejšie.

zuzulienek

ano, rozhodne odporucam.mala som s tym velke problemy, no ziaden pripravok mi nepomohol, az som objavila Driclor. Najlespia vec!! konecne sa nemusim hanbit nosit tricka s kratkym rukavamo aj v lete.

anjelik9

ja som použivala len excipial deo forte to je tiež na nadmerne potenie niekto povie že mu to vôbec nezabralo aj ked je na oboch napisane že redukuje o 50 percent potenie ja som s nim bola spokojna...ale teraz to riešim štylom tričko bez rukavou teda skôr take tielko a ked sa spotim tak sprej prevonia rychlo ti to uschne kedže nemas mokre tričko pod pažou a zda sa mi to pohodlnejšie bo ked som doma zbytočne si na seba chemiu trepat je podla mna zbytočne