PORADTE MI - JE TO SURNE !!!

Príspevok v téme: PORADTE MI - JE TO SURNE !!!
skaredy

mam 15 a strasne ma trapi moj vyzor.ako sa s tym mam vyrovnat ze vyzeram ako totalny pako??som dost citlivy a dokaze ma vela veci zobrat,neviem sa vyrovnat s tym ze vyzeram ako svina ako totalny debil ved do smrti ostanem sam kazdy sa mi vysmieva aj ked to nie je pravidelne ale dokaze ma to totalne zobrat chcem zomriet nemam ani kamaratov vsetci ma opustili mam aj problem s hovorenim kokcem a mrmlem som dost tucny na tvari a vyzeram otrasne!!!co mam robit?myslite ze sa mam zabit alebo mam sa s tym nejako uz vyrovnat?
mojim najvacsim problemom pre mna je ze ja strasne tuzim mat nejaku babu ale nijaka sa za mnou ani nepozrie rozmyslam ci mam buducnost zit ci sa nemam dat do tvrdeho bojoveho sportu a tam si vybijat agresiu alebo sa rovno zabit co sa uz niekolko krat takmer stalo-inak mam 15,onedlho 16 ale to nic nemeni na veci pretoze vyzor SA ZIALBOHU NEMENI!!! :((((((((

janulka222

ahoj, ja ta uplne chapem, ja ked som mala 15, bola som tucna, tvar sama vyrazka, otras vlasy, vsade kde som sla sa mi rehotali, a velmi to bolelo, ked sa mi smaiali chalani v skole a hlavne ten, co sa mi pacil. zacala som cvicit, zmenila som uces, vymenila satnik zacala som sa starat o svoju plet, trvalo to sice dlho, ale oplatilo sa, ked som oslavila 18-tku, sla som len tak po ulici a oslovila ma nejaka pani, ze je z modelingovej agentury, ci by som neprisla na konkurt, ze hladaju nove modelky. vies jak ma to potesilo? nesla som tam, ale to co mi povedala, mi dodalo viacej chuti dbat o seba a zmenit sa. teraz mam 27 a som so sebou spokojna. stalo to za to. drzim palce