Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Čo sa to so mnou deje?

Príspevok v téme: Čo sa to so mnou deje?
mam strach

Ahojte, mam problemy s menzesom, ze kazdy mesiac musim chodit ku gynekologovi, aby mi pichol vyvolavacku (agolutin). Takto to je uz skoro rok. Ide vsak o to, ze tentokrat som to nedostala ani po vyvolavacke, isla som na druhu vyvolavacku, a cakam, co bude. Gynekolog mi povedal, ze je to stale to iste, ze pokial budem uzivat antidepresiva, pokial budem v strese atd. to bude kolom dokola to iste. Ak ani po druhej injekcii nedostanem menzes, pojdem do nemocnice na biopsiu a ine vysetrenia. Ale chcem sa spytat, ci je moznost otehotnenia, ak mi môj gynekolog na ultrazvuku ani po druhykrat nic ine nevidel len to, ze mam vystielku dvakrat mensiu, ako ma byt, atd. totizto bolia ma velmi prsia, mam hormonalne kolisanie, ktore citim.... atd. dakujem za vsetky prispevky

ssssss123

No stres dokáže urobiť v tele poriadny bordel a keďže berieš aj antidepresíva, tak je možné, že ti to ovplyvňuje menštruačný cyklus. Na to tehotenstvo skús tehotenský test, lebo to s tou "2x menšou výstelkou" fakt neviem, čo znamená. Nebavila si sa s ním o HAK ? To by ti malo napraviť cyklus a mali by ti chodit pravidelne. Pokial viem, tak biopsia je dosť bolestivá... Držím palce.