kolagenove solarium v tehotenstve

Palo78

Vidím že tu naozaj prevlada odbornosť, odporucam si nieco naštudovať o pôsobeni svetla v rôznych spektrách na ludské telo a potom mudrovať. Čo sa týka tzv. kolagénoveho solária tak to nemá nič spoločné s opaľovaním. ide o svetelné spekum 633nm ktoré stimuluje kožné bunky aby znovu začali produkovať vlastný collagen, čo má vela výhod. toto svetlo sa už dávno používa, no prvykrát do dokázali nastaviť do trubíc a tým pádom je možné riešiť celé telo. Nemá to žiadne kontraindikácie iba jednu a to nedoporučuje sa táto procedúra epileptikom.

Palo78

Vidím že tu naozaj prevlada odbornosť, odporucam si nieco naštudovať o pôsobeni svetla v rôznych spektrách na ludské telo a potom mudrovať. Čo sa týka tzv. kolagénoveho solária tak to nemá nič spoločné s opaľovaním. ide o svetelné spekum 633nm ktoré stimuluje kožné bunky aby znovu začali produkovať vlastný collagen, čo má vela výhod. toto svetlo sa už dávno používa, no prvykrát do dokázali nastaviť do trubíc a tým pádom je možné riešiť celé telo. Nemá to žiadne kontraindikácie iba jednu a to nedoporučuje sa táto procedúra epileptikom.

macka26

najlepsie ze sa k tomu vyjadruju take, co nevedia ani co je kolagenove solarium... najlepsie bude opytat sa priamo v studiu

StanleyH

potrebujete si obnovit kolage? a popri tom sa aj ochranit voci spalenie na slnu plus vyzivit nechty a vlasy? poznate GLO od AGEL?

blondula

lenuska ma pravdu,radsej biela jak stena,nez hentake oneee podstupovat ! .... ja som do 6 mesiaca zila v Spanielsku a chodila sa opalovat a kupat do mora,takze som mala peknu pokozku,ale chodit do nejakych solarnych trub ..... to ani za svet !!!

jedna

naozaj sa dobre dari kozmetickemu priemyslu! zaraba obrovske prachy na naivite, hluposti a samolubosti ludi! fakt je to dobre :D
hovadina jak oci- vraj kolagenove solarium!!!! vobec solariove opalovanie je skodlive, tak teraz chytaju hlupakov inym nazvom a vymyslami. a ked k tomu dokonca v tehotenstve je zena ochotna si lahnut do tej elektromagnetickej rakvy, tak fakt uz ludska blbost nema hranice!

88lenuska88

radsej by som bola 9 mesiacov bleda nez yb som mala riskovat ze sa neco stane mojmu babatku aj ked by sa povedalo ze sa nic nestane