Probiotika bez laktozy proti plynatosti, potrebujem radu.

bertoliny

Este ta chcem upozornit, zober si tie Premium. To Premium na konci je dolezite, pretoze su ovela silnejsie, ako obycajne Biopron 9 probiotika.

bertoliny

Ahoj juniorka. Ak ti mozem poradit tak jednoznacne probiotika Biopron 9 Premium. Su to podla mna najsilnejsie a najucinnejsie bezne dostupne probiotika, ake som doteraz mal. A to som ich vyskusal uz poriadne vela. Zacni uzivat jednu tobolku denne s jedlom, kym si telo nezvykne. Ak to bude potrebne tak mozes po 5 dnoch zvysit uzivanie na 2x denne 1 tobolku s jedlom. Na zaciatku uzivania ta moze mierne pobolievat hlava (mna pobolievala), ale podla mna je to dobry znak zacinajucej detoxikacie a toho, ze sa telo pomaly zacina zbavovat plesni a mykoz. Neskor uz ta hlava boliet nebude. Mne pomohli. Navyse neobsahuju lepok a ani laktozu. Prajem vsetko dobre.

juniorka

RNG , ja mam 14 rokov tak sa do toho až tak nevyznam ... bola som u gastroenterologa,a daval mi niečo so sodou bikarbonou.Po vysledky išla mama a povedali jej že mam čreva uplne v poriadku.Mama hovori že načo mi treba probiotika,ked mam čreva v poriadku,preto som si aj sama kupila psyllium , aj probiotika si chcem kupiť,len neviem ktore,kedže mam intoleranciu laktozy.Všetko si platim zo svojho,možno by mi aj Betain HCL v tabletkach pomohol,ale nemožem si dovoliť to kupovať z netu,nemam ani toľko peňazi.

Preto to riešim touto cestou,ty sa v tom vyznaš,tak mi porad aspon ake probiotika si mam vybrať.Dakujem.

RNG

Juniorka, ake testy na kyseliny ti robili.?
Ja poznam len jediny test na meranie kyselin vytvaranych z zaludku a to je Heidelbergov kapsulovy test, kde ti meraju PH v zaludku nepretrzite po podani roztoku sody bikarbony a vysledny je graf, kde je PH a cas ako sa meni po vyprovokovani neutralizaciou.
Stavim sa, ze tvoj gastroenterolog o nom nevie nic. Tak si precitaj aspon ty
www.phcapsule.com
Zaver z tychto testov pri traviacich problemoch je na 99% nedostatky a nie prebytky kyselin, ako to tu trubim uz dost dlho.
Aj ja som bole jeden z tych, co si mysleli ze mam privela kyselin pre caste paly a bral som prostriedky proti kyselinam roky, bez uspechu.
Odkedy beriem s vacsim jedlom doplnky kyselin, palu nepoznam
Pala je totiz sposobena kvasenim v zaludku(z toho vetry a pokracuje to aj do criev)a kvasenie moze prebiehat len v malokyslom zaludku. Kyseliny potlacia/konzervuju proces kvasenia a hnitia a zaroven rozlozia potraviny, najma sachridy.

juniorka

RNG čitala som si o tych kyselinach,ale mam jej dostatok - robili mi testy.Dávam si vlákninu,pomáha mi to ale potrebujem aj nejake probiotika.Ktore by si mi mohol odporučiť , hlavne tie ktore sa daju kupiť v lekarni a neobjednavať cez Internet.dakujem

RNG

Plynnatost ma mnoho dovodov. Najpravdepodobnejsi je nedostatko kyselin v zaludku, potom nedostatky roznych enzymov a dost zriedkavo nespravna probioticka flora v crevach.