Sexuologia a zistenie SEX. orientacie

Príspevok v téme: Sexuologia a zistenie SEX. orientacie
jackyno

Moze sexuolog s istotou zistit u cloveka sexualnu orientaciu ked si niekto nieje isty? dava nato niake testy prednasky otazky alebo ako to je?

pocul som ze existuje niaky test na zistenie sex. orientacie... kde sa ten vykonava? co stoji? preplaca to poistovna? moze tam ist kazdy? da sa to tam niako oklamat? je to 100 percentne? je to dostupne beznym ''smrtelnikom''?

eklhaft

Veris testu ,alebo svojim pocitom ? Test vymyslel clovek , pocity mas v sebe. Takze ked Ti v teste vyjde ,ze si gay ,tak sa tak budes aj spravat.......trochu na hlavu , nie ???

jackyno

viete o niakom sexuologovi ktory je v BA? ja viem ties ale hladam takeho pri ktorom sa neplati proste nieco ako na vymenny listok ... lebo ja som vedeny u psychologicky ale neviem ci za nou by som mal totok riesit...

jackyno

jo a este vec k tomu testu... ten test ze vraj EXISTUJE pozostava z dvoch casti... prva cast je konzultacia s doktorom a druha cast je samotny test teda ze nateba napoja niake senzory a neviem co a budu ti pustat rozne videa a fotky s roznou tematikou a budu sledovat pri ktorom znich sa ti stimuluju erotogenne neviem co a podla toho urcia co ta vzrusuje a aku mas sexualnu orientaciu ale zatial som otom len cital a enviem koho sa mam nato opytat a kde by som to nasiel...

jackyno

dneska sa uz nic asi neutaji no...

mna vzrusuju baby s chalanom si neviem predstavit vztah len sa bojim aby sa to casom nevyvinulo a teraz sa bojim aj pozriet na niakeho chalana aby sa mi nahodou nezapacil ... fuj to je humus :D ale proste ma to trapi...

mataBB

jackyno naco tu zakladas novu temu, ked vcera si riesil ci si gay alebo nie...prezdradila ta ip adresa...a pochybujem ze taky test existuje...je to len o tom co clovek city, pochybujem ze na taku subjektiuvnu a individualnu vec existuje test....dam ti jednu radu...najdi si babu, maj s nou sex a potom zistis ci ta pritahuje zena alebo nie