Nemam ziadne prsia..

Príspevok v téme: Nemam ziadne prsia..
simculik

Caute, mam 14 rokov a mam vazny problém. Nemám žiadne prsia, všetky moje spolužiačky maju veľké melony a ja len 72/A. Prosím poradte, myslím, že niesom chudá, vážím 49 a meriam 155cm. Ja už naozaj neviem ako dosiahnuť, aby sa mi prsia zvečšili, naozaj vsetky rady ocením, dakujém :)

peta987

preboha ty si totalne sprosta alebo co?co mas z biologie? ved prsia ti mozu narast este az do 19 ci 20......a bud rada ze nemas velke melony si nevies predstavit ake je s tym zit...ja nastastie melony nemam a vobec mi to nevadi ,prsia mam male a napadnikov mam ovela viac ako take s melonmi..tvoji spioluziaci su len v puberte a su trapni neskor zistia ze nieje vsetko o prsiach a vacsine muzov sa aj tak pacia male prsia, to len vsade v mediach su prezentovane velke kozy a preto potom male blbe dekca ako ty nariekaju koli takym problemom....poznam niekolko bab co maju neskutocne melony a hocikedy by si ich vymenili aj za tie najmensie pretoze si predstav mat take melony ved to ani behat poriadne nemozes,celkovo chrbticu mas zatazenu stokrat viac a vyzera to nechutne take obrovske

karkulkaa

ja som v tvojom veku mala tiež iba malé lentilky a tiež som závidela kamoškam,ktoré mali veľké melóny...ony vyrastú nemusíš sa báť tak isto to bolo aj u mňa...teraz si niektorí myslia, že mám silikóny...ale dopomohla mi k tomu trochu aj antikoncepcia

simculik

kafik
ja som ale dosť tučná, a je pravda to s tou chrbticou, ale ja by som bola strašne štastná, keby som mala aspon dvojky :)

kafe

No ja som tiež z kategórie vychrtlých a môžem ti povedať, že mne zabralo cvičenie a ovsené vločky na raňajky. Posilovala som 3 druhy cvikov na ruky a jeden na prsia s činkami a tiež cviky na chrbát. Efekt viditeľný druhým ľuďom neni, stále nosím áčkove podprdy, ale konečne v nich aj niečo mám :) a košíky nezývajú prázdnotou. Pre mňa je ten efekt dostatočný. Známa čo robí fyzioterapeutku (civčí) mi tvrdí, že mi nenarástly, len som sa prestala hrbiť a vypla sa. Mne je celkom jedno či narástli alebo nie, ja sa teším :)
A dievča, svojim kámoškám tie melóny vôbec nemusíš závidieť. Vieš ako ich neskôr bude bolieť chrbát? Tie velké melóny im budú nechutne ovísať, takže veľké prsia tiež nie su žiadna výhra.

simculik

deria
ja by som bola trpezlivou, len keby nevyzerali moje spolužiačky ako pamela andersen. A dosť ma aj trápy že sa všetci chalani krútia iba okolo nich a na mňa nehľadia. Naozaj nieje niečo čo by mohlo rast urýchliť?? Bola by som veľmi rada, keby si mi také niečo poradila.

Deria

ahoj, ja si pamätam, ked som bola v tvojom veku, ze sme si s kamoskami vypchavali podprsenky vatou. pritom som nikdy male prsia nemala ale mozno je to tym, ze sme chceli rychlo dospiet. netrap sa nad tym, mas este len 14, este stale sa vyvijas a potom, myslis, ze iba velke prsia robia dievca zaujimavejsim a krajsim? to som si kedysi aj ja myslela a to nie je pravda. ajaj, este mas dost casu, vydrz, vsetko sa moze zmenit!

siwonka

to je v poriadku :) ja som bola tiež plochá ako lata :D..potom som pribrala a prišli aj prsia :)..
zatial počkaj, nijako to neovplyvníš ešte :)