Nemam ziadne prsia..

Príspevok v téme: Nemam ziadne prsia..
simculik

Caute, mam 14 rokov a mam vazny problém. Nemám žiadne prsia, všetky moje spolužiačky maju veľké melony a ja len 72/A. Prosím poradte, myslím, že niesom chudá, vážím 49 a meriam 155cm. Ja už naozaj neviem ako dosiahnuť, aby sa mi prsia zvečšili, naozaj vsetky rady ocením, dakujém :)

Nikolka_nechapem2

nerob si s tym starosti,ani ja som v 14 nemala prsia.Spoluziacky mali melony a chalani ich za ne chytali,otravne.Neboj narastu ti,urcite.Teraz mam 20 r a nosim 85 B;SOM SPOKOJNA.Viem,ze mi potom ovisat nebudu.

simculik

katy 1976
dakjém, naozaj dakujém útecha mi veľmi pomáha, a ak to čo píšeš je pravda som strašné rada, dúfam, že aj mne porastú.. :)

katy1976

simculik, tak to by som isto v tvojom veku neriesila, vazne:) ja mam teraz 33rokov a poviem ti, ja v tvojom veku som bola plochaaaa...zacalo sa to akosi po 15ke, a predcila som vsetky kamosky:)nebojkaj

adusha

ja si to nemyslim :D ale da sa to naucit.. ved co je na tom ze maju väcsie prsia? aj tak ich v 40-ke budu mat ovysnute

simculik

adush: ja viem a dakujem za útechu, možno by bolo všetko pre mňa ľahšie, keby sa okolo mňa netočili tie namyslené vyspeléé spoližiačky..

adusha

simi ja som na tom tak isto a uz sa tym ani nezaoberam.. je to genetika,mozno este narastu a ak nie tak co uz zivot nie je len o tom :)

simculik

nie niesom sprostá, ale chcela by som aby sa mi zrychlil rast. Ved nehovorím, že chcem meloony, ale trocha väčšie....