Výbuchy

Príspevok v téme: Výbuchy
Annuška01

Dobrý Deň, mám taký nemalý problém.Ide o to,že počas sexu mám výbuchy smiechu.Neviem prečo.Mala som už vela priatelov no ani jeden z nich to nevi pochopiť , preto so ich po prvom milovaní s imi hned stratila, pretože si myslia že je mi smiešne ich pohlavné vzrušenie ...Neviete prečo to je? potrebujem pomoc...Môj terajší priatel ma našťastie chápe ale j tak by som tento problém chcela vyriešiť :(

damiann

JA som mal partnerku ktora mi tiez tvrdila ze s inymi muzmi ked spala tak toto robila ale ze pri mne to nerobi asi som dobry hehehehe :D

janekMY33

no mozno si stekliva alebo vzrusenie prejavujes smiechom.Ale preco nie kazdemu sa paci insie musis naist toho praveho komu to nevady ako terajsiemu

Annuška01

"heh" vtipné ..ja priúčať..no myslím že s týmto mojím problémom vela nenarobím...ale nevadí no tak ao kedy vieš...je to podla nalady :D ako sa podarí ..a čo vy?

Marči

Oooo tak stredné makký? :) :) Aké praktiky pri sexe používate s partnerom? Ak smiem vedieť. Možno by si ma priučila. xixi

Annuška01

Jasné dám ti vedieť :) tak také sme už skušali že pripútať ma s týmto partnerom to ide fajn lebo vie žye mam niekedy výbuchy ..ale tak čo sa ž dá robiť :) poviem ti..ja mám rada taký stredne makky :)

Marči

Ja mám rada taký tvrdý sex. A najmä tvrdý pohlavný úd... Ale to je už mimo. :) :) Tak zajtra alebo niekedy to skús a napíš skúsenosti. :) :) BUdem na teba myslieť.

Annuška01

DAkujem ti velmi pekne...Je to vynuikajuci nápad...vyskúšam to...Iste to zaberie a ak nie pojdem ku gyneklogovy už....lebo najprv soim chcela iba poradiť zo zkuseností .. :) dakujem vlmi si mi pomohla :)

Marči

Skús si pomyslieť na niečo iné. Alebo mám ešte jedno riešenie. Zober si lepiacu pásku a zalep si ústa a príputaj putami ruky. Sôúži to ako erotická pomôcka, ale i v takomto prípade to pomôže :) :)