bolesť hlavy - akoby mi horeala hlava

Príspevok v téme: bolesť hlavy - akoby mi horeala hlava
james

Prosím Vás o radu alebo o pomoc:
- mám problémy sústrediť sa a koncentrovať, hlavne pri učení
- mám pocity akoby mi horela hlava
- nemám pri športe takú výdrž akú som mal kedysi a skoro sa unavím, a okrem toho sa aj strašne potím niekedy
- chcem len zdôrazniť ten pocit: AKOBY MI HORELA HLAVA!
- takéto problémy mám už skoro pol roka
Za Vaše rady ĎAKUJEM!!!!

jaanna

s Tvojim problemom by ta mali hospitalizovat na neurologii a tam sa urgentne urobia vsetky potrebne vysetrenia...na co cakas?Problemy mas uz pol roka...Nedaj sa odbit a ziadaj sa...do nemocnice...cIm skôr,tym lepsie..

StanleyH

porucha pozonosti neni vymysel ale len dosledok vakcinacie malych deti, takze farm. spol. si vytvaraju vlastnych buducich klientov. bez utlmujucich liekov su deti hrozne, bohuzial ale skodia. Preto siahnite po alternative ktoru Vam ponukam

Inner

co sa tyka ADHD, je to vymyslena choroba, nic take neexistuje. Je to len umelo vymyslena choroba farmaceutickeho priemyslu, aby zarabali na liekoch na vymyslene problemy. A pchat male deti od mala psychotikami je na uvazenie. Hyperaktivita je len prejav osobnosti dietata, ktore vyzaduje pozornost z isteho dovodu. Tak nech sa mu rodicia venuju a nie len ho dopuju liekmi na utlmenie. Lieky len zakryvaju problem. Neriesia ho.

StanleyH

OHM je produkt firmy Agel, ADHD je porucha pozoronosti s hyperaktivitou, urcite si o nej pocul ze dnes je vela deti s tymto syndromom. POzri si to na AGEL - sk bodka eu stranke . link nedavam lebo to mazu

StanleyH

je ta tvoja bolest ako bolest alebo ako migrena? na koncentraciu by som odporucil OHM, funguje aj na ADHD u deti, taktiez ma vyborne ucinky na fyzicku obnovu sily

Inner

mozno ten CC syndrom nemas, ja len hadam. Ale dnes je to rozsirene. Moj problem riesim hlavne cvikmi na chrbat, brala som aj lieky, ale po dohode s lekarom som ich vysadila, kedze len tlmia, ale problem neriesia. Zakladom je dat chrbticu do poriadku, dostatocne sa hybat, byt vystrety a zvladat to aj psychicky - nepripustat si bolest a snazit sa na nu nemysliet... ;-)