Máte šupinky na tvári? Čo vám pomohlo?

Betus

ahoj Alex, hned prvi prispevok, v ktorom radis kokosovy olej , ja ho neviem nikde zohnat tiez mam taky problem ako ty, porad odkial ty kupuješ a aky , dakujem

kontaktuj ma na mail :moncica29@azet.sk

alex5879

Ja som s týmto mala dlho problém, suché miesta sa mi robili najmä okolo úst a na brade... vyriešila som to kvalitným kokosovým olejom (nie tým s Dm, tým som si mazala a nič) potom som skúsila iný a po pár dňoch nebolo nič poznať... a samozrejme raz za týžden jemný peeling

gruddt

supinky sa vam presne robia z tych peelingov a casteho umyvania tvare, takze v prvom rade treba prestat robit peeling casto - staci raz za tyzden a neumyvat si tvar zbytocne. staci vecer odlicit a rano uz nedrhnut

jannyska

Ahoj, ja si viem so šupinkami na tvári poradiť bleskovo. A mám ich teraz po zime ozaj po celej tvári a velmi veľa. Trápia ma hlavne na čele a obočí. Tento boj so šupinkami mi zaberie tak 10 minút max, ale výsledok je skvelý!
Krok 1 - jednoducho si celú tvár vypeelingujem alebo drsne utieram uterákom, najlepšie tvrdým drsným, aby sa pleť zjemnila a odstránila šupinky. Krok 2 - pleť natriem hydratačným krémom (hrubú vrstvu), najlepšie z aloe vera. Ale v prvom rade musí byť hydratačný. A to je všetko! Po šupinkách ani stopy.
A po tomto všetkom si s kludným svedomím môžem natrieť aj make-up, šupinky sa už neobjavia, ak áno, peeling nebol dobre spravený.
Marína mi nepomáha na tento problém, šupinky sa mi ešte viac zvýraznia po jej nanesení.
Tak, dúfam že táto rada niekomu pomôže :)

Slecna A.

:) stara tema, ale snad mi niekto poradi...nechce sa mi kvoli mojim supinkam zakladat novu temu :D
baby, nie vzdy, len z casu na cas ked si nanesiem make up, okamzite sa ten make up na pleti akoby zosupinkuje...Nestava sa to casto, len z casu na cas a absolutne netusim co to sposobuje. Krem pouzivam stale len isty, make up tak isto. No nerozumiem tomu. Dnes sa mi to stalo zas po dlhom case. Dam si krem na tvar, vklepkam trosku make upu a ked si chcem napriklad pretriet nos alebo sanku, tak sa mi cely ten make up akoby zosupinkuje a mozem to cele zotriet...Plet mam normalnu, nie suchu, takze pricina nie je v tom. Skutocne sa mi to stava len tak cca raz tyzdenne, preto pochybujem aj ze je to v kreme, alebo make upe...Stava sa to tiez niekomu z vas? :D
Dakujem

monika123

ahoj, ja mam rovnaky problem a ja som si dala obycajnu modru indulonu lebo je to najmastnejsi krem.. a pomaha :)

aaandiiii

zabudla som dodať že ten AVéNE krém mi nepomohol!!! Ako som povedala navštívila som ešte potom 3 kožnú! A tá ma dala dokopy :). Moja liečba trvala necelé 3 dni a ked si spomeniem že som sa trápila 2 mesiace nesprávnou liečbou...ááách no :). Ale lepšie sa časom vyliečiť ako nikdy! :)

aaandiiii

ahojte, takže :) navštívila som 3 kožné a tá tretia mi pomohla. NAsadila mi antibiotikum azitrox rano, zodak vecer a klasickú univerzálnu čistiacu vodu z lekarne a este masticku na lokálne ošetrenie. Liečim sa ešte len 3 den ale výýýsledok je už teraz výborný! Opuch zmyzol aj sčervenanie, aj chrasty či lišaj či čo to bolo :D, aj svrbenie aj skoro všetko :) !!! Je to ešte trošku viditelné ale myslím že som na dobrej ceste... Som vééélmi šťastná že konečne niečo zabralo po 2 mesiacoch!!!

ayurveda

na problémovú pleť,šupinky,flaky,vyrážky,mám prírodné krémy zo srilanky.ak chcete ayurveda.skzavinačgmail.com .Nie je v tom žiadna chémie,pomáhajú rýchlo.

jaja7

myslim,ze problem nie je pokozka,ale nieco vovnutri tvojho tela mozno zaludok mozno metabolizmus,strava a pod.ved uvidis po vysetreniach,budes mudrejsia.drzim palce