vekovy rozdiel.....

janula1

Myslím, že sa musíš pýtať párov starších, ktorí už žijú spolu viac rokov, ale tých na toto fórum chodí asi veľmi málo. Ja keď pozorujem dvojice vo veku mojich rodičov a prarodičov, tak by som na otázku neodpovedala jednoznačne, že to nevadí.Je medzi nimi rozdiel niekoľko málo rokov, ale ten chlap pôsobí omnoho staršie. Ženy sú vitálnejšie do neskoršieho veku, na chlapoch sa prejavujú starecké zlozvyky oveľa skôr.Takže sa treba zamyslieť aj nad starobou. Aj odborníci hovoria, že keď veľký vekový rozdiel, tak opačný t.j. muž mladší od ženy.Aj po sexuálnej stránke je to lepšie, lebo žene s vekom chuť na sex stúpa, naopak mužovi rapídne klesá. Verím, že teraz je to super, ale myslím, že za niekoľko rokov, keď pominie prvotná zamilovanosť a nastanú problémy všedného života to môže robiť problém.A teraz ma všetci nezožerte skúšam sa na to pozrieť len reálne a všímam si okolie.

desire2211

MILA ELLE JA HO NADOVSETKO LUBIM...LEN SOM MLADA A NEVIEM CI KONAM SPRAVNE ZE CHODIM SO STARSIM MUZOM A TAK SOM CHCELA VEDIET NAZOR SKUSENEJSICH.JE NA TOM NIECO ZLE???

tvojdudrosko

Ahoj Desire, nie je to velky vekovy rozdiel.Moj priatel je odo mna starsi o 12.5roka a je nam uplne super.Naozaj je ten vztah uplne iny ako ked chodis s rovesnikom.Drzim vam palce.pa

Aria

Ja myslim ze ak sa budete lubit a bude vam spolu fajn, tak ten vekovy rozdiel celkom zanikne a nebudes to riesit. Ved aj on sa moze bat ze mu ujde za mladsim. Je to o vzajomnej dovere a respekte.

Aria

Ahojte, moj priatel je o 8 rokov starsi. Predtym som chodila s rovesnikmi a vobec sa to neda porovnat. Ten clovek vie co od zeny a od zivota chce, nema potrebu sa na nic hrat a je to super. Drzim palce.