vekovy rozdiel.....

klarika22

TENTO VEKOVY ROZDIEL NIE JE MOC VELKY.POZNAM PARY KDE ON JE STARSI 12 ROKOV A ZIJU STASTNE...ZALEZI NA TOM V AKOM VEKU SA TI DVAJA NACHADZAJU ...LABO KED ONA MA 13 A ON 23 TAK TO NORMALNE NIE JE....

lianuska

Mňa len už unavujú tie sprosté reči-akože dobre si si ho chytila,má prachy a tak...Veď to vezmite aj s opačnej strany- nie je to aj tak, že starší chlap môže byť rád, že má krásnu,mladú babu,ktorá ho ľúbi,je ochotbá s ním mať deti,vziať ho za ruku a poprechádzať sa s ním na verejnosti.Veď mu to musí lichotiť, že ho stretnú kamaráti,keď vezie kočík a oni majú už vnúčatá a on sa hrdí malým potomstvom.Ale je to hlavne o tom, že si takí dvaja naozaj rozumejú a ľúbia sa.Ja som zažila aj seberovného vekom-urobil mi dieťa a stále nevedel, čo so životom -ani sa prispôsobiť životu s bábom,ani zarábať peniaze ani mať úctu k nášmu vzťahu.Tento starší partner je dokonalým otcom pre moje i naše dieťa,nie sú tu žiadne rozdiely.Rovnako šetrí na budúcnosť obom,nikdy ho ani nenapadlo dať najavo,že by to mohlo byť inak.Mne je ľúto, že takí chlapi ako môj prvý muž roznášajú reči typu-našla si starého pracháča, preto ma okašľala.Nie preto,zlatko,ale preto,že si nás ťahal ku dnu, kazil si nám radosť pri každej príležitosti a vo všetkom si sa spoliehal na svoju maminku...pán dospelý....Ďuro dúfam,že si iný,len si nedostatočne sformuloval svoj názor :))

vodnarka

lianuska ale si mu dala:)- durovi ale suhlasim s tebou taketo nazory maju aj tak vacsinou chlapi co nejaku lubili a ona ich okaslala)

lianuska

Duro:Ty asi nemáš príliš veľa životných skúseností,ale ľahko opakuješ frázy,čo počuješ niekde od kamarátov.Je totálna blbosť,že ženám stačí dobre vyzerať a potom ich zachráni a udržuje pri živote len nejaký starší prachatý chlap.Možno v telenovele.Načo by si asi starý zazobanec vešal na krk mladú peknú"blbú",keď si môže s takou len užívať a nie si ju brať hneď za ženu.Keď sa ale nebráni spolužitiu, alebo manželstvu asi v tom bude čosi viac,nemyslíš? Každá normálne inteligentá baba sa snaží zabezpečiť sa sama a byť emancipovaná.Tiež si užiť života a keď sa rozhodne potom vziať si staršieho chlapa je to asi o tom,že každý šuhaj do 30 je nezrelé a nezodpovedné decko,čo si (ako ty vravíš) "zašuká",urobí decko a potom lieta von s kamarátmi a za sukňami.A tak si potom my krásne mladé a múdre ženy(ktoré samozrejme chceme dobre vyzerať) radšej vyberieme muža v strednom veku,ktorý vie čo chce,má životný rozhľad,už nemá zapálené lýtka a potrebu si niečo dokazovať.To,že je na vrchole kariéry a má financie,je už len dôkazom toho,že to nie je neschopák,ktorý sa nevie o seba postarať.To už je len jeho plus.Takže zažité sprostosti o vzťahoch s väčším vekovým rozdielom sú akurát pre takých,ktorý nič nedosiahli a ani len tú blbú seberovnú si nenašli a nie to ešte mladuchu.Medzi nami je takmer 15 rokov a je to totally fér vzťah,plný lásky a radosti z potomstva a sme spolu už dlho.

lianuska

Duro:Ty asi nemáš príliš veľa životných skúseností,ale ľahko opakuješ frázy,čo počuješ niekde od kamarátov.Je totálna blbosť,že ženám stačí dobre vyzerať a potom ich zachráni a udržuje pri živote len nejaký starší prachatý chlap.Možno v telenovele.Načo by si asi starý zazobanec vešal na krk mladú peknú"blbú",keď si môže s takou len užívať a nie si ju brať hneď za ženu.Keď sa ale nebráni spolužitiu, alebo manželstvu asi v tom bude čosi viac,nemyslíš? Každá normálne inteligentá baba sa snaží zabezpečiť sa sama a byť emancipovaná.Tiež si užiť života a keď sa rozhodne potom vziať si staršieho chlapa je to asi o tom,že každý šuhaj do 30 je nezrelé a nezodpovedné decko,čo si (ako ty vravíš) "zašuká",urobí decko a potom lieta von s kamarátmi a za sukňami.A tak si potom my krásne mladé a múdre ženy(ktoré samozrejme chceme dobre vyzerať) radšej vyberieme muža v strednom veku,ktorý vie čo chce,má životný rozhľad,už nemá zapálené lýtka a potrebu si niečo dokazovať.To,že je na vrchole kariéry a má financie,je už len dôkazom toho,že to nie je neschopák,ktorý sa nevie o seba postarať.To už je len jeho plus.Takže zažité sprostosti o vzťahoch s väčším vekovým rozdielom sú akurát pre takých,ktorý nič nedosiahli a ani len tú blbú seberovnú si nenašli a nie to ešte mladuchu.Medzi nami je takmer 15 rokov a je to totally fér vzťah,plný lásky a radosti z potomstva a sme spolu už dlho.

miri

ak nemáš desať nie....to je predsa tvoja vec..ak si rozumiete nech má aj o 30 viac..ty musíš vedieť čo chceš a s kým si rozumieš..pre niekoho sú veľa aj dva roky..to je čo za otázka...si si asi neni istá vaším vzťahom keď sa musíš druhých a neznámych pýtať...

duro

K tomu vam poviem tolko. Zeny idu po starsich panoch,pretoze uz su ekonomicky zabezpeceny a mozu sa o zenu aj rodinu postarat. A v dnesnej dobe chlap musi nieco dokazat, zene staci dobre vyzerat. A zo strany chlapov, je to tak ze do tej 30 si zasukaju s vela zenami a potom sa potrebuju usadit a najst si mladu babu. O laske je to len v minimalnom mnozstve pripadov.