Tantricka masaz- skusenosti

elza_2322

tantricka masaž je super. My si masaž doma robime spolu, teda navzajom a nepouživame klasicky olejiček, ale ten parfemovy, ochuteny. najradšej mame s jahodovou prichutou JoyDrops Sensual Massage Oil Strawberry

Milok

tantrická je super, ale u nas je velmi oblubena aj klasicka a manželku vždy velmi nakopne a skonči to vždycky rovnako, krasnym sexom,

Kuko85

Tantra masáž zbožňujem. Je to lepšie a príjemnejšie, ako klasická masáž. Uvoľnenie, relax, vášeň, vzrušenie, to všetko má blahodarný účinok na zdravie. Rozhodne môžem odporúčať každému aj na základe osobnej skúsenosti.
Ak hľadáte nejaké šikovné masérky mrknite na nižšie uvedený odkaz. Asi teraz robím niekomu reklamu, ale ja som si tiež vybavil masáž cez túto stránku.
tantra-masaz.sk
Je tam celkom slušný výber tantra masérok z celého Slovenska. Pekne rozdelené do jednotlivých miest. Máte z čoho vyberať.

Jani89

No tak tantru praktikujeme jednou za čas doma se ženou podle různých tipů a návodů z internetu. Dá se o tom vyčíst fakt hromady informací jak tantru provádět. Je to příjemná uvolňující a vzrušující masáž celého těla. Jinak třeba v Praze jsou na to i speciální salony, kde tantru provádí třeba něco jako tenhle salon erotic-massage-praha.com Ale to je spíš pro někoho kdo je single. A je ochotný si za takovou masáž i něco zaplatit.

lenushorova7

Ahojte babyyy..
Cize ja som na tuto masaz zacala chodit asi pred dvomi rokmi a tak som si to oblubila ze teraz chodim aspon raz do mesiaca...
Chodila som na svk a teraz byvam v prahe tak aj tu som si nasla salonek ( www.sweet-massage.com)
a mozem len doporucit, lebo ta masaz vas tak uvolni ako si neviete predstavit a je to super aj pre pari ked chcu zkusit nieco nove ;)

Pedromil

Vyzera, ze to ma same pozitiva, mozno az na tie cenniky.. Ale zas premyslam, ze keby si moja zena alebi ja spravili taky kurz, tak si masaze mozeme uzivat doma dosytosti..:) Ale znie to urcite zaujimavo vimax.sk

Manson

tu redaktor jedneho magazinu bol tiez na masazi, sice nebola s happyendom, ako by niekto chcel, ale myslim, ze sa da dohodnut.. zalezi na salone. ale nechcem robit reklamy, ani v clanku nie je uvedeny presny salon -- posudte sami, ci by sa vam pacilo --- vimax.sk

fabian

ahoj jasom uz apsolvoval tantricku masaz jeto dobra vec clovek sa pritom uvolni a mas aj pekni zazitok stoho a aj krasno orgazmus stoho treba viskusat

eva7815

Dostala som masáž ako darček od dcéry a nevedela som do čoho idem. Obávala som sa, čo ma čaká. Bola som milo prekvapená, z príjemného priebehu masáže. A predovšetkým následujúce dny po masáži som bola plná energie a vitality. V súkromnom živote aj v práci. S priatelom som prežívala nové vnímanie nášho intímného života. Bola som v savitri v bratislave, odporúčam

janicka0012

aj pre mna je to zaujmavy druh masaze, su na neho rozne ohlasy, ale podla mna niekto kto to vyskusa v salone ktory ej na urovni tak si ho oblubi :)