XL-S medical

xdanielax

blackgirl, ty si citas po sebe co pises? Vravis ze ostatne baby, ktore tvrdia ze tabletky su nanic nemaju pravdu, ale lolitka ju ma, lebo tabletky vyskusala - lenze ty si ich este nevyskusala, tak o com hovoris? Ako to mozes vediet ze tebe zaberu?
Pocula si o placebo efekte? Tak to je aj s tymi chudnucimi zazrakmi. Farmaceuticke spolocnosti potrebuju zarabat takze je dobre ze stale existuju ovce, ktore idu tam, kam ich zenu.

blackgirl

najlepší názor zo všetkých tu má LOLITKA1111............začala som pravidelne jesť, aby som si naštartovala metabolizmus, začala sa zdravo stravovať a civčiť no avšak bez úspechu. Kúpim si tie tabletky na chudnutie, dám si diétu zmením stravovanie a začnem cvičiť a verím, že mi to pomôže! Vyskúšam uvidím ako to pôjde. Píšete,že nefungujú no jasné ,že nefungujú keď vôbec nezmeníte stravovanie a jete tak ako predtým. Tu nejde o to, že ráno si zoberiem tabletku na chudnutie a potom zožeriem pol chleba.

millie123

ahojte brala som u nas zakazany adipex, ucinok sa nedostavil takmer ziadny, skor mi to prislo, ze je to o psychyke ale kazdy mame ine telo,ktore inak spracuje liecivo. Na forach o adipexe som bola zaslepena cislami,ktore zeny zhodili vedlajsie ucinky som hodila za hlavu kym som ich nezazila na vlastnej tvary a kozi!!!! Moja plet bola do vtedy ako babatko, ale ja som sa sustredila len na vahu. pocas brania tabliet sa mi vytvarali take vyrazky,ze mam z nich jazvy do dnes! Inak som hrozne pazrava, cvicim tolko, ze viac sa uz ani neda ale pecivo sladke toho sa nemozem zrieknut ANI CHROM TO NEVYRIESIL V MOJOM PRIPADE!!! a vetou,ze to mam v genoch sa jednoducho neriadim!!!

karianna

Ak mate problem len s tym ze mate neznesitelnu chut na sladke, tak na to velmi pomaha obycajny chrom.
Ja by som potrebovala dat dole tak najviac 3-4 kila v oblasti brucha, lebo mam problem s chrbticou a nemozem robit brusaky a cvicit na brucho. Bojim sa aby som po nejakych specialnych tabletkach nezacala chudnut aj inde, lebo okrem brucha som so svojou postavou spokojna. Neviete ci tie tabletky ucinkuju len na tuk?

lolitka1111

xl-s skutocne potlacaju chut na jedenie. Je dobre to kombinovat aj s cajmi na chudnutie. Ucinok sa este viac zvysi. Taketo zvasty ze treba len cvicit a jest ovocie si mozu poniektori strcit akurat tak za klobuk. Niektorym len cvicenie nepomaha a potrebuju sa nastartovat a pomoct si tabletkami, lebo inak sa straca motivacia.Moj pripad... Milujem ked sa ludia co nemaju ani paru o chudnuti zapajaju do diskusii. Schudla som uz 10 kg ale len za pomoci s tabletkami. Skusala som to predtym len cvicenim no bez uspechu. teraz som na 90 dnovej diete, pijem vela cajov a samozrejme tabletky. Prajem vela uspechov v uspesnom chudnuti.

dominickaa

reagujem na tbl.XL Medical /modre/ .Uzivam ich treti tyzden a som nadmieru spokojna.Bola som milo prekvapena po uziti uz prvej tablety.Pol hodku pred jedlom staci jedna tableta a zapij vela vody..uplne vas to zasyti a zjete velmi malicko...zmenila som uplne zivotospravu.jem vela zeleniny a nejem sladkosti.Tabletky potrebujem ako pomoc pri chudnuti ,pretoze potrebujem zhodit po porode min 20 kg ! zatial sa mi podarilo dat dole 4 kg. vobec ma nelaka maskrtit a to bol moj velky problem !!!

lusialusia

Mile spolutrpitelky :-)

Ja som vyskusala alli a ak zabudnem na vedlajsie ucinky tak sa mi poradilo schudnut samozrejme musela som obedzit niektore jedla hlavne tie co obsahovali vela tuko lebo potom to bolo dost neprijemne a zacala som sportovat ale podarilo sa mi schudnut aj pomocov tabliet.
Na neustaly hlas je dobre pit vela cajou najme zeleny caj je uzasny, pomaha organizmu rychlejsie pracovat a rychlejsie splaovat tuky. A taktiez na hlad je dobre vyhybat sa ludom co prve jedia poproste znamych aby nejedle vo vasej pritomnosti a snazte sa mat ruky stale niecom zaplnene. Uvediem priklad vecer pri telke si namiesto nejakej cokolady do ruky vysivajte, citajte alebo vykonavajte nejaku aktivit velmi to mne osobne pomohlo a ak uz to inak neso tak som si nakrajala ovocie na uplne drobne kusky a jedla po malickych kusockoch je to naozaj ucinne a taktiez kazde jedlo sa snazte jest 30 minut robi to zazraky.

clarisa

to je aj moj problem:( zerem a zerem ked nemozem slane ze my nechuti napcham sa sladkym .tabletky som este neuzivala ziadne tak ak niekto nejake pozna budem rada ak poradite.skusal som zdravo jest ale este aj tu ryzu vsetku zjem:(

maja71

Dobrý večer. Prosím Vás, vie mi tu niekto poradiť ako \\\"skrotiť\\\" hlad?
Mám nadváhu a snažím sa zdravšie stravovať a teraz som poprosila manžela a na valentína som dostala pomôcky na cvičenie. Môj problém je v tom, že som neustále strašne hladná. Teraz som si začala dávať aj vlákninu, aby som naprijímala toľko kalórií. Často môžem byť doslova nadžganá a ja mám neskutočný hlad.
Pozná niekto niečo? Ďakujem vopred za radu.