Moze pes vidiet duchov?

Príspevok v téme: Moze pes vidiet duchov?
simkaaaaa

Prosím napiste ak mate niekto skusenosti s tym. Moj pes yorkshir ma 5 mesiacov. Ked som s nim sama doma, pozeram telku on ide do vedlajsej izby a zacne stekat a vrci pozera na jedno miesto..potom uteka prec a zase pride a steka zase na to iste miesto. Minule v noci zacal stekat z nicoho nic. Potom tiez stekal na jedno miesto sa pozeral a cuval pri tom. MOZE PES VIDIET DUCHOV??? mate skusenosti? sprava sa cudne. Dakujem

mdmoon

Ovecka sa mi paci. Je to presne typ cloveka, ktory ked niecomu neveri tak sa stavia proti uz len z principu.
Je jedno ake mas argumenty ona bude proti bez ohladu na to ci mas pravdu alebo nie a cim viac na nu tlacis tak tym viac sa vzpiera :))
Az to nakoniec dojde tak daleko ze ked uz nevie co ma vraviet pouziva rozne nezname pojmy ktorym ani ona sama poriadne nerozumie len preto aby bolo po jej :D
Ako sa vravi topiaci sa aj slamky chyta.
Len jedna vec nazaver ak niecomu neveris tak to znamena ze sa o to urcite nezaujimas z coho vypliva ze sa do toho vobec nerozumies. co je to iste ako ked sa dvaja ludia ktori vedia o vesmire len tolko ze sa tak vola, bavia o tom ako vznikol a jeden presviedca toho druheho ze ma pravdu on.

sio

Rozumiem tomu tak ako vsetci co zazili nieco mimo tvojej reality,niesom vseznalek ale obycajny clovek.Nema vyznam ti nieco brat ak si o tom presvedcena vysvetli BOŽIU vladu jeho existenciu atd... samozrejme s tvojho ponimania.To som zvedavy.Nemudruj a napis nech vieme co je realita podla teba.Pridaj k tomu aj vyjadrenie na ufo zaujima ma to co si o tom myslis ty.Dakujem

0vecka

2 sio ty si zoberies jeden fakt ktormu ani moc nerozumies a na zaklade toho vyrabas teorie... to je uplne ako homeopatia... niekto si nieco vymyslel samozrejme ze to nefunguje... to by musel mat brutalne stastie

2 lost to ze existuje paralelny vesmir nieje take iste aj ked mozne to je a to ze z toho vyplyva ze existuju duchovia je paralogizmus

a ano potuluju sa na nete nahravky duchov.. ktore si kludne nahram aj ja v garazi...

Laura22

Ja som mala britsku macku a ta toto robila dost casto.Par krat som sa v noci zobudila a ona sedela napr.na posteli a pozerala stale na jedno miesto,do prazdna.Dokazala sa pozerat aj hodinu na vchodove dvere.Alebo sedela na schodisku a pozerala sa do prazdna,ale uprene,priamo a nikdy ked som ju zavolala neprebehla cez to miesto.Vzdy presla okolo neho.

Ja tomu verim.

sio

Aj ked verim v sily mimo vnimania a dokazania vsetkeho co vydime ,a namerame najvecsi fenomen a priklad za vsetky je len jeden a tym je BOH aj ked priamo niesom veriaci miliony pred nami a miliony po nas budu verit a prosit.Ale nemozes na 100% vylucit ze existuje.Kapacita ludskeho mozgu nieje vyuzita ani na 40% preto sa necudujem ze nevieme vnimat a citit vsetko okolo seba.Nemozem dokazat ze duchovia su ako aj magia cary a dalsie veci ale su nepochopitelne pre primanie mojho mozgu ha ha s kapacitou ktoru tiez nikto nezmeral ale O.K.Takze ovecka ak sa ti nieco stane s tohto sveta nepochopitelneho daj sa zmerat mozno to k niecomu bude.Mozno ludia po nas opet vynajdu nieco co existenciu vsetkeho dokaze presne ako napisal lost.Verili ale mylili sa ,sme vo vyvine a stale ideme v pred.Aj telefon nefungoval ako mobil hned presiel procesom pochopenia ,vyvinu a dnes je z neho mobil.

lost

urcite existuje nejaky paralerny vesmir minimalne a tym padom aj "duchovia" :)

ludia si mysleli:
ze Zem je centrum vesmiru
ze Slnko sa otaca okolo Zeme
ze Zem je plocha
atd atd
a VZDY v danom momente si VERILI ze si NAJMUDREJSI.

A ze historia sa neopakuje ? :P

mdmoon

Ovecka ty si naozaj taka ovca :D
Este by som chcel vediet z coho vychadzas ze sa nikdy nic nenameralo ? Pretoze keby si mala trosku rozhlad a nie pouzivat ako hlavny zdroj informacii TVspravy alebo ten bulvar ktoremu sa hovoria noviny tak by si vedela ze mozu existovat veci aj bez ohladu na to ci na ne veris alebo nie, pretoze ja si myslim ze uz naozaj neexistuju obmedzenejsi ludia ako ti ktori tvrdia ze ked som to nevidel alebo nezazil tak to nemoze existovat :)

0vecka

mohlo to byt hocco ... to vobec nedokazuje ze to boli duchovia... jasne ty dennodenne pocujes duchov ale jakto ze nikdy nebolo nic namerane nejakym pristrojom ... to ako sa prenasaju vnemy napr z oka do mozgu je uz relativne jasne takisto aj sluchove vnemy... preco si myslis ze akurat ty to pocujes ale nikdy nebolo nic dokazane?? akoze nexcem urazat ale toto su primitivne povery typu nahodou som nieco pocul neviem co to bolo ale bolo by zaujimave kebyze je to duch....

sio

Ahojte vsetci a zvlast zdravim Ovecku neveriacu osobu ha ha.No jasne aj ona ma nazor!Nuz co sa maciek tyka uz stary egyptania ju spajali s podsvetim a ochranou asi najviac simbolizovala cele magicke kruhy macka.Kto tam bol vie aj sam ale pes je vnimavy a neda sa rusit chrani seba ale aj svojho pana .Teda nejde o nic ak sa proces neopakuje.A duchovia???Nuz moji drahy neveriaci.Chodil som do prace kde bolo zvykom ostat dlhsie a raz po pol noci som sa vracal domou vystupil som s krizovatky a siel do dediny kde som byval.Zo zastavky som to mal asi 700 metrou domou po neosvietenom dedinskom NIC...Bolo leto a po par metroch ma odlial studeny pot uplne chlad.Siel som dalej ved v teple to bolo prijemne a zrazu som pocul kroky a plac tak som sa otacal.Nikto nikde.zastal som a pocuval nic sa nedialo ako som siel kroky slabli a plac sa straal .Na druhy den mi doma povedali ze o 13:00 tam bola havaia mlada zena zomrela .Ja som to nevedel od 11:00 som bol v meste a potom v robote.Nech si kazdy mysli co chce ja som tam nikoho nevydel ,posrat som sa neposral ale viem co som pocul.Co to teda bolo??