Moze pes vidiet duchov?

Príspevok v téme: Moze pes vidiet duchov?
simkaaaaa

Prosím napiste ak mate niekto skusenosti s tym. Moj pes yorkshir ma 5 mesiacov. Ked som s nim sama doma, pozeram telku on ide do vedlajsej izby a zacne stekat a vrci pozera na jedno miesto..potom uteka prec a zase pride a steka zase na to iste miesto. Minule v noci zacal stekat z nicoho nic. Potom tiez stekal na jedno miesto sa pozeral a cuval pri tom. MOZE PES VIDIET DUCHOV??? mate skusenosti? sprava sa cudne. Dakujem

0vecka

2 lost prave preto hovorim o pristrojoch tie vedia zachytit ovela viac....

inaq co sa tyka duchov nepochybujem ze niektori ich fakt vidia....

akurat dnes mi niekto vravel o tom ze ti 'majstri' ktori ti daju KO na dialku tak ze dostali odvahu to ukazat pred kamerami :) tak som trosku hladal a nasiel som plno podobnych story....

www.youtube.com

lost

0vecka, noo - raz som na dokumente videl, ze clovek vidi asi priblizne 1/80000000 tj jednu osemdesiatMILIONTINU z realneho a celeho spektra svetla :)
a teraz si predstav, ze tie nase miliardy farieb, ako to LCD vyrobcovia nazyvaju plus nejake odrody infra ultra a xyz fialoveho.. toto vidime a povedzme ze a kebyze to je len jedna stotina zo spektra, stale sa ten duch ma kde skovat :)
ale nejaku tu energiu by vysielat mohol, i ked ktovie ako malicko :)
niekedy sme si mysleli ze sme borci, ze atom nevieme rozbit atd atd :)
vela veci bolo scifi a niektore sice scifi zostali.. vramci techniky..

ta3

k povodnej otazke - verim, vobec o tom nepochybujem

ako tu uz bolo spominane macky su este citlivejsie na tieto veci, tu v Australii v jednom zariadeni pro starych a chorych ludi maju macku, ktora presne vyciti, kto kedy zomrie, velakrat lekari su presvedceni, ze do rana zomrie pan XY, ten vsak nezomrie, ale zomrie pan YZ, pri posteli ktoreho macka v noci sedela, cize macka to vie lepsie ako lekari

a zmysel vidiet duchov maju aj male deti

svet bol, je a aj bude rozdeleny na dve skupiny: materialistov a idealistov a je zbytocne, aby sa tieto skupiny medzi sebou hadali, alebo presviedcali o svojich nazoroch, kazdy ma pravo na vlastny nazor a ma mrzi, ze niektori su malo tolerantni k nazorom inych, aspon scasti pochopit urcite veci mozu iba ludia, ktori maju o to uprimny zaujem, ktori hned neneguju opacny nazor, ktori vela o tychto veciach citaju, premyslaju, nie je to jednoduche a dospiet k urcitemu nazoru nie je mozne zo dna na den, je to zdlhavy proces

0vecka

2 lost a duch by musel byt z materialu ktory sposobuje vlnenie vzduchu ktore zachyti ludske ucho ale ziadny ovela citlivejsi pristroj... a v niektorych pripadoch by to zachytil len pes/macka ale nie clovek ... potom by emitoval svetlo ktore vidi clovek a to uplne v pohode, tiez ale len v nejakych pripadoch v inych by to videl len pes ... pritom ked xceme pouzit modernu techniku uvidime bud nic alebo machulu... a teraz mi povedz co je absurdnejsie ...

jajka001_

lost no neviem ci by ta to dlho bavilo, raz niekto pisal ze za nim chodieval noc co noc jeho mrtvy kamos, cely nestastny ze opustil svoju frajerku a ten chalan bol uz z toho na nervy, nevyspaty :))

lost

0vecka, zaujimave video :)
tak ale aby to bola pravda to by bolo divne :) to by musel byt nie z masa a kosti ale z nejakeho uhlikoveho vlakna :D
aby dokazal roztrhat mincu..

lost

jajka001_

no to je dobra dohoda :D :D

aj sa mi paci :D

i ked, obcas by som sa aspon mal s kym porozpravat v offline svete.

"no ahoj duch, co nove :D"

0vecka

2 lost ano a ked to spojime s brechajucim psom dokazli sme existenciu duchov...

pricin moze byt vela napr zla diagnoza... popripade iny zriedkavy jav ktory lekarom unika ... neviem o povahe tej choroby absolutne nic... kazdopadne ked to citam na serveri cas.sk...
akoze nehovorim ze sa to nemohlo stat... ale takisto je hlupost ked sa stane jedna vec ktorej celkom nerozumieme tak to pripisovat hned nadprirodzenym silam...

napr. veri niekto tomuto??? free.zoznam.sk