zistenie tehoten. v tretom dni

vladuska

tak dobre....prajem ti pekny dnik a myslim ze potejto skusenosti to uz mne ani priatelovi nestoji za to....asi to je znamenie ze si mame pockat:)))....jasnacka nappiseem moja...papiiiiiq

Summer

jasne jasne rada som pomohla..aj na internete je vela o takchto veciach..tak si precitajte aj s mamcou..a potom ked pride naozaj k sexu enzabudni sa chranit:)maj sa krasne a kludne hocikedy napis,budem rada papa

vladuska

dakujem ti mila summer este raz....a dakuje aj moja mamka:))).....teraz uz mi treba len pockat....ked mi pridu kramy taq to sem napisem a mozes si to precitat....:DDD>....dakujem moja

Summer

no to ti kludne mohol prstami vies blana je u kazdeho ina..niekto ju ma pruznu ini ani envedia ze ju dakedy mali:)..ale to ani velmi od toho nezalezi...hlavne je ze sa ani nespravil do teba,viem ze sa bojis lebo to ma clovek zafixovane teraz v hlave a kym ti nepride menzes tak nebudes kludna:)ale neboj sa..len z anatomie cloveka je zrejme ze na to treba viac ako nieco na prste:)

vladuska

bozee moja fakt ti dakujem velmi si mi pomohla.....a uz len posledna otazocka.....aj ked mi asi pretrhol blanu???lebo mala som trochu krvi na nohavickach

Summer

neboj sa urcite nie...test si kludne mozes spravit koli tomu aby si bola kludna azbytocne sa nestresovala lebo potom sa moze stat ze menzes ti bude meskat vies..ale naozaj sa nemas coho bat.vies clovek si mysli ako lahko sa da otehotniet ale na to treba zase aby zena bola tam dola uplne zdrava,dobre ph,bielkoviny...tolko faktorov ze koniec.ale hlavne chlapc ktory sa urobi naozaj dnu:)..a kedze ty pises ze si panna a este ste ani nemali sex..vsetko je v poriadku neboj sa:)

vladuska

takze dufam ze je to tak ako hovoris mooja.....aj mamka uz o tom vie.....je super najprv som myslela ze ju porazi ale uz je kludna....wies ja mam totiz este len 16 a som panna...takze ak mooj chalan sa spravil hned sa isiel umyt ale ja som ho robila a ostalo mi nieco na prstoch nemuselo sa nic stat??ale prsty som od toho mokre nemala ale vies volnym okom to nevidis ci tam nieco je:((

Summer

no pozri..technicky si z toho otehotniet mohla ak si tam mala dake spermie...ale len technicky lebo prakticky sa to nestalo este nikomu..spermie nie su nejak strasne genialne aby prezili na tvojich prstoch cestu na wc a potom ti este aj dnu same naskakali:)..pozri to je nieco ako prerusovana suloz tiez sa vsetci boja ale nikto z toho este neotehotnel pokym partner suloz prerusil...tak sa ukludni a vobec na to nemysli lebo sa ti to urcite nemohlo stat

vladuska

no mne menzes este nemeska ale ma prist tento tyzden...a ked som sa kontrolovala tak som si prst strcila mozno po koniec nechta...ale aj tak sa bojim

Summer

:Dmojaaaa neboj sa to urcite niesi tehotna...fakt sa enmas coho obavat,menzes mohol neprist zo 100 dalsich dovodov a jednym z nich aj je ze sa prilisne stresujes pre toto tak bud v klidku urcite si v pohode