Nechcem zomrieť

Príspevok v téme: Nechcem zomrieť
?!?!

Mám vážne psychické problémy, ktoré ma úplne ničia. Zaspávam so strachom, zobúdzam sa zo sna so strachom, vstávam so strachom a celý deň prežívam so strachom. Je to začarovaný kruh a ja už ďalej nevládzem. Nič mi nepomáha. Chcem sa opýtať, čo je pravdy na tom, že človek, ktorý zomrie nevyrovnaný a nešťastný nenájde pokoj ani po smrti. Ďakujem

Michael86

Nezobrem po ulici nechodim roztrhany mam co pit jest atd zijem na urovni niesom v hmotnej nudzi a nieje to len kvoli nosu more ved to pisem mam problemy sam zo sebou chlastam flakam sa zijem naplno a potom mi z toho tak prepne ze by som najradsej skapal,ale ked sa dam do poriadku vidim to inak momentalne mi zacina byt lepsie tak uz sa mi vracia rozum ...skapem ked uznam za vhodne dnes nie

?!?!

No tak čakaj na zázrak.Možno sa raz zobudíš s rovným nosom.A nechápem...píšeš, že nemáš problém čo sa hmotných vecí týka, ale na plastike si ešte nebol.

Michael86

Ano sluzi na dychanie no skoda ze je to najvyraznejsi na tvari a vie ta pekne spatit no aj napriek tomu este niektore zeny tvrdia ze som pekny muz no ja tomu neverim ja ked sa pozriem do zrkadla tak mi je nedobre nemam sa rad preto by som uz najradsej odisiel z tohto sveta a nie kvoli nosu proste chcel som byt nieco viac ale pritom som obycajna nula co na nic nema sebavedomie mam uz davno v háji a casy ked sa mi darilo a bol som in su prec a pritom to je len rok dozadu no za rok sa z ludskou psychikou moze stat vela ked niecomu uveri a ked v nieco veri ze je to tak aj ked to tak nieje bude to tak vedel som to no nedokazal som tomu zabranit takze uz len cakat na zazrak no neviem si ani len predstavit v akej podobe by mal prijst no jedno viem v prvom rade treba najst vnutorný pokoj a klud ak ho nenajdem tu snad tam ano

?!?!

Ja viem pochopiť asi všetko, čo sa pocitov týka...ale neverím, že v tvojom prípade neexistuje riešenie. Veď si chlap, prečo ťa to tak zožiera, že máš škaredý nos? Zas viem si predstaviť, čo urobia komplexy s ľudskou psychikou. Ja som bola kedysi úplne sebavedomá, milovala som život, ľudí, zábavu...a dnes? Pozri mal by si sa vzchopiť. Prečo nič s tým nosom nerobíš, keď máš z toho také depky? Inak mne sa celkom páčia chlapci, ktorí sa niečim líšia :)čo je už pekné na tuctovom chlapovi? Čo keby si urobil zo svojho nosa prednosť? Na to budeš musieť možno zájsť za odborníkom, ktorý ti zmení pohľad na tvoj problém. Ak sa ti to podarí aj ženám sa budeš páčiť, ver mi. Ak je chlap sebavedomí a niečo pozitívne z neho vyžaruje, žiadna normálna žena sa nebude zamýšľať nad nejakým nosom. Veď ho máš na dýchanie a na to predsa slúži, nie ? :D

Michael86

No tiez sa bojim toho co bude potom nebojim sa bolesti aj ked pud sebazachovy funguje aj u mna bojim sa len jedneho ze nenajdem svoj pokoj ,ze po takej smrti aku si chcem privodit to bude este horsie,lebo teraz sa nemam zle ako co sa tyka hmotnych veci len psychicky som hrozne na dne uz aj spolocnosti sa vyhybam a to som bol kedysi stredobodom pozornosti mlady ambiciozny ze vraj sympaticky chalan no vsetko je prec vsetko je coraz horsie a horsie stratil som pozitivne myslenie stratil som zivotnu energiu som len svedkom toho ako sa kazdemu dari a ja padam hlabsie a hlbsie a stava sa to uz neznesitelným

Michael86

Nema to suvis ziadny len mam podobny problem mam nos po uraze a vyzera hrozne uplne som stratil chut do zivota a naopak smrt si prajem uz planujem samovrazdu a nie len kvoli tomu urazu ale cely moj zivot je velky omyl som poznaceny do konca zivota roznymi nestastnymi urazmi atd prekliaty a podobne vsetko sa stava proti mne tak kazdy vecer prosim smrt nech si ma berie no to nestaci treba byt uz silný a urobit aspon jeden odvazny krok v zivote a skocit bude lepsie mne aj svetu

?!?!

:) a poznáte niekoho, kto sa z toho dostal? ja som zatiaľ počula iba o tom, že sa z toho nedá dostať, že je to na celý život. Preto som zúfalá. A ten michael mi čo poslal za video? nechápem... akurát mi je ešte horšie. Tak neviem o čo mu išlo...
Myslíte, že mám šancu na normálny život?