Zima zima

Príspevok v téme: Zima zima
mrazik11111

prosim vie mi niekto poradit?? preco alebo ako to je mozne,že pocitujem vonku nadprirodzenu zimu,neviem ako to mam nazvat...proste až neznesitelnu.. som vonku opytam sa kamarata ci mu je zima na napr..ruky.. a nieje,ja mam rukavice (suche)ruky vo vrecku a mam ich tak omrznute ze ich mam jak na poli ochrnute.. uplne slabe a nic sa mi s nimi ani neda robit.. nad zapestim.. ako keby ochrnovali,uz sa stalo že nemozem otvorit dvere s klucom ...uplne sa mi zvrastia a pri tom ich ani nemam suche aj si ich mastim.. vsetko.. ked pridem do tepla zasa mi nehorazne \"horia\" a mam ich strasne cervene ://

mrazik11111

vsevedka tu gynkobylobusom mal ale neuzival som ju dlho , este ju aj mam doma.. lebo mam dost inych tabletiek.. stale cosi.. simka111 ja tiez mavam stres cez den a dost casto.. ale dakujem za prispevky

simka111

Ja som si všimla ze ak som v strese tak sa mi to s rukami robi ze ich mam až modre od zimy..leo ak idem do mesta a som kludna tak mi skoro nič neje...ale ak idem napr.zo skoly kde bolo dost stresu tak potom sa mi to robi... moj zaver je ze pri strese mi bije srdce rychlejsie a krv sa zhromazduje tam a potom ked sa ukludnim tak sa to prejvu takto :(

vsevedka

Skus prirodny doplnok obsahujuci ginko biloba, pri pravidelnom uzivani by mal zlepsit prave periferne prekrvenie (periferiami sa v tomto pripade myslia akra koncatin, teda dlane, chodidla).

V lekarni dostat v tabletkovej forme, ci ako kvapky. Obsahova latka je ta ista, len kvapky, keby si sa rozhodol davkovanie postupne zvysit, ci znizit je lepsie mozne pri kvapkach a vyhnes sa rovnako neziaducim pridavnym latkam, ktore tablety obsahuju(farbiva, plnidla, prichute a pod.)

mrazik11111

lukas 2 diki ..s tym jedlom mozno bude nieco pravdy na tom lebo moc tomu jedlu nedavam... ale som nefajciar.. tak ale tym jedlom to moze byt,ako aj ostatny hovoria

lukas 2

ja som mal ten isty problem,ale v mojom propade to bolo tym,ze som nedostatocne jedol.a este som aj fajcil,a to tomu tiez dost pomaha,aby sa cievy dobre prekrvovali.ale to tvoj pripad asi nebude...

mrazik11111

simka111.. mne skor takk "umieraju" tie ruky... ja ich mavam jak ochrnute.. zasa mi trpnu pri spanku.. ale ja mam strasne toho :) a tiez ich mavam modre ,fialove,inak tiez neznasam zimu NEZNASAAMM,ale skonci.. a o par mesiacov ju tu mame zasa :(( ach jajj ... silviklh nie nebol som u dochtora.. nechcem tam chodit uz zo vsetkym lebo mam toho dost.. až moc.. na moj vek..

silviklh

simka11,ja ked so mbola na tom vysetreni,aj sa ma pýtali,ci mi nahodou aj nebeleju,netrpnu prsty atd....mala by si aj ty ist na vysetrenie.
ja mam studene nohy aj ruky stale,ale zevraj prekrvovanie mam ok v rukach aj nohach,takze mne sa neda pomoct,tebe mozno ano.

mrazik a bo lsi teda u dr??

simka111

Mne je taktiež velmi zima,nohy a ruky ..hlavne prsty na rukach mam uplne biele,strpnu mi a potom ich mam az modre..vyzera to divne... neznašam zimu :D mne je zima aj doma takže ......

mrazik11111

aspon ,ze ste ma pochopili.. cosom tu splietal :D nohej mam problemi s tym dokrvovanim.. mam ich aj doma niekedy stude ale spotene.. to iste aj z nohami.. noale to vonku.. hrozne ,este ked mi to tak jak ochrnie..ach.. nemozem bytani dlho vonku..max hodinu.. potom uz neviem..a s tym jedlom je to u mna bieda.. no,ale aj tak dakujem za raddu ..