Cudzinec ano ci nie?

Príspevok v téme: Cudzinec ano ci nie?
annna

viem ze moja tema so zdravim vobec nesuvisi...Ale neviem ako sa mam rozhodnut...cez internet som sa spoznala s jednym muzom je z Turecka a uz vyse polroka si aktivne piseme...stale si mame co povedat aj napriek tomu ze je daleko a ina kultura...Jednoducho mam pocit ze je to moja druha polovica srdca a rozumu...A on chce teraz prist na Slovensko..No a ja neviem ci mam s tym suhlasit..rozhodnutie nechal na mne nechce na mna tlacit no ja sa bojim ze tym stretnutim sa vsetko pokazi a zase merat taku dialku mozno kvoli sklamaniu...mozno ze je to len take internetove priatelstvo..ja jednoducho neviem kam...

hmmmmm

fotky su klamlive, kolko krat si ludia davaju fotky fotomodelov/liek a ked s a stretnete ani neverite, ze je to dotycny. inac,pozerala som dokument na Channel 4,o rizikach zoznamovania sa cez net, a bol tam pripad zeny/Anglicanka/, ktora si dopisovala s cudzincom,bol velmi mily, proste sa planovala s nim aj stretnut.on tvrdil,ze je z Kanady,tvrdil,ze si zaklada firmu niekde v Afrike,ale potrebuje kapital.vlozila mu na ucet mu velku sumu,on to previedol na nejake ine a ked mal zacat splacat, tak sa jednoducho neozval.

;;;;;

annna ,prepacte ale budte obozretna. ja som mala priatela/Anglican, ale mama bola z Pakistanu a otec z Maroka/takze muslim a velmi dobre viem aky vedia byt muzi tohto nabozenstva/Turek detto/.vedia rozpravat krasne veci zene, lebo vedia co chcu zeny pocut.ale pritom chcu len to na co oni maju chut.nechcem vas odradzat, ale viem aky je to rozdiel medzi kulturami, o to az tak nejde je , ako medzi nabozenstvami.zijem v Anglicku, kde takychto je dost a su tu tiez rozne diskusie.napr. ze maju zakazane sa stretavat so zenami, ktore nie su ich partnerky, manzelky, ale oni toto trochu obchadzaju-respektuju to len v ramci vlstneho nabozenstva..urcite by som nearanozvala nijake navstevy,a plati i z druhej strane.inac co sa tyka konkretne turecka, je zname, ze kopec mladych Turkov sa tuzi dostat mimo svojej krajiny,aby utiekli pred biedou, kopec pripadov sa rozoberalo ked sa zeny /hlavne zo\"zapadnych\"krajin vratili s tureckym \"ulovkom\" , vydali sa , priatel ziskal obcianstvo po rokoch a zdrhol za inou ..

fabiola

poviem ti k tomu len toľko, že aj ja to mám za sebou, už asi trikrát, stretla som sa cez net s cudzincami keď som pracovala v zahraniči /ale písali sme si ešte predtým než som tam odišla/.. poviem ti, všetci /rodina, kamaráti/ ma varovali, báli sa o mňa, ale ja som sa aj tak stretla. Dnes už možem povedať, že to stálo za to, vobec neľutujem, ale na druhej strane internet a skutočnosť je čosi veľmi odlišné , tak aby si nebola prekvapená. Pokiaľ si rozumiete cez net, malo by to byť ok aj naživo. A v tvojom prípade si treba uvedomiť aj jednu vec, že dotyčný je Turek. Ja nie som xenofób ani rasista ani nič podobné, ale počula som už množstvo príbehov kde ženy si vzali muslimov a tak to potom aj dopadlo... tak asi predtým, než sa do niečoho takého pustíš, musíš rozmýšľať aj nad týmto. Vieš, on može byť neviem ako dobrý a milý, ale ver mi že časom sa može ľahko zmeniť. Držím palce adaj vedieť ako to dopadlo.

nika :)

Vydela si jeho fotku?O kolko je od teba starsi?Ak si naozaj tak dobre rozumiete tak nevahaj a chod si s nim napr.sadnut na picu a pod.Pokecate si...Bud prirodzena.Hlavne si to dobre vyjasnite,co k sebe citite.Ci to je len kamaractvo alebo laska.Podla mna aj kôli kamaratstvu sa oplati cestovat taku dialku.