problémy so žalúdkom

Príspevok v téme: problémy so žalúdkom
Yorky

Dobrý deń, potrebovala by som radu, čo mám robiť v prípade, keď sa mi po jedle robí kyselina, vôbec nemôžem nič múčne, ani ryžu či zemiaky. Čítala som článok, že najlepšie je jesť na prekyslený žalúdok zásaditotvorné potraviny ale mne je z nich zle, žalúdok mi akurát tak prijme zeleninu a maso, z ovocia mám taktiež kyselinu. Viete mi poradiť?

RNG

Moje obchody na Slovensku su uz vyse 2.5 roka zavrete, pisem sem len zo zotrvacnosti a snahy informovat krajanov o novsich nazoroch skupin alternativnych lekarov, tj lekarov, co sa rozhodli pouzivat ine metody, nez organizovana medicina, lebo boli s nimi lepsie vysledky.
Viac o mne najdes cez Google.sk pod prispevkami s uvedenim slov rng a rozne zdravotne problemy, v tomto pripade je to slovo travenie.

RNG

Moje obchody na Slovensku su uz vyse 2.5 roka zavrete, pisem sem len zo zotrvacnosti a snahy informovat krajanov o novsich nazoroch skupin alternativnych lekarov, tj lekarov, co sa rozhodli pouzivat ine metody, nez organizovana medicina, lebo boli s nimi lepsie vysledky.
Viac o mne najdes cez Google.sk pod prispevkami s uvedenim slov rng a rozne zdravotne problemy, v tomto pripade je to slovo travenie.

StanleyH

no co mam ja skusenost s nasou fy. , tak na tento problem je dobry komplex vitaminov a mineralov v gelovej podobe

aqq

((trosku od temy, ale mozem sa ta RNG spytam co studujes(studoval si) vidim ze sa vies vynajst vo viacerych temách.. a tiez by si mi mohol napisat stranku tvojho obchodu? )))

RNG

Pala je dosledok NEDOSTATKU KYSELIN, nie prebytku. Kvasenie v zaludku, co sposobuje nasilne natlacenie obsahu zaludku do pazeraka, ktory nie je chraneny proti kyselinam moze nastat len pri nedostatku kyselin, ked kyseliny nie su dost silne, aby potlacili kvasenie a hnitie v zaludku
Takze zrejme potrebujes s kazdym vacsim jedlom doplnok kyseliny(betain HCl, pepsin HCl, lysin HCl...) a pravdepodobne aj enzymi, vlakniny a probiotika, toto vsetko je na dobre travenie potrebne.
A mozem ti povedat, ze toto mam odskusana nielen na sebe, ale aj mnozstve inych ludi, co trpeli palou a dnes uz niem po napraveni traviaceho procesu menovanymi doplnkami, napriek lekarskym radam naopak, cest vynimkam, od ktorych som sa to dozvedel aj ja.
Len sa spytaj svojeho gastroenterologa na jediny spolahlivy test na mnozstvo kyselin vytvaranych v zaludku, alebo si ho najdi sama na nete pod menom Heidelbderg acid test
www.phcapsule.com