Problémy so žalúdkom..

Príspevok v téme: Problémy so žalúdkom..
Lynnka

chcela by som sa spýtať, včera som vypila tak zhruba pol litra suchého vína.. za také dve hodinky ma chytila bolesť žalúdka, ktorá mi vyžarovala do celého okolia.. je to žalúdok? v kŕčoch som sa trápila celú noc.. Dala som si Ranital na žalúdok.. zabralo to iba na chvíľku.. Je to niečo vážne alebo mám len podráždený žalúdok? Mala by som ísť na preventívnu na gastro? Je pravda, že čo sa týka výživy, bohvieako sa nestravujem, väčšinou vypijem veľa káv a papam vifonky.. tiež mám dosť veľa stresov.. doteraz to bolo v pohode, iba v poslednom čase po alkohole ma bolieva celú noc žalúdok.. je to niečo vážne? čo mám robiť?

StanleyH

Ahoj Lynna, zacnem ako to pises.. kava... ked jej pijes naozaj vela ako pises, velmi si prekyslujes organizmus, vifonky..velka chemia co na prekysleni neprida a ked pridam ten tvoj stres.. si na ceste k zaludocnym vredom, takze co mas robit? uplne vysadit kavu a zacat sa zdravo stravovat. mam nieco v portfoliu na traviace ustrojenstvo ze by si si to tym dala trochu dokopy. tak mi napis na mail, tvoj nemam lebo nesi registrovana

Lynnka

ho hej, presne.. ešte dodnes ma boli ale menej, ale inak je to niečo dosť podobné.. včera som bola u doktorky, ktorá mi povedala, že mám začať viacej jesť, v menších dávkach a často, aspoň jedno teplé jedlo denne.. a predpísala mi Helicid.. tiež mi v tú noc nezaberal pancreolan ani nič podobné.. ani čaje ani nič.. hej, je to strašná bolesť.. vystrieť sa poriadne dodnes neviem...

simka111

Mna tiež bolel zaludok tak strasne až 12 hodin,ze som sa nemohla absolutne hybat a jednina poloha ktora mi vyhovovala bolo ležať na pravej strane..bolo to hrozne takto byt az 12 hodin..ak som isla napr. na wc tak som sa pomaly plazila.. :( zacalo sa to tak ze som sa nad ranom zobudila s tim ze mam divny pocit na zaludku tak som si sla zobrat jogurt lebo som si myslela ze tie krce su od hladu,čo bola velka chyba... a potom rano ked som sa zobudila myslela so ze umriem.. nepomohol mi ani pancreolan,ano kvapky ani caje ..jedniny caj ktory mi pomohol bol repikovy...ale dnes viem ze to určite bolo tim ako nezdravo som jedla,na ranajky som zjedla aj 5 rožkov z bielej muky,co nemože jest kazdy(napr.ja) a potom este aj zo stresu ktory som vtedy preživala..... ale pomohlo mi jedenie sucharov,pitie bylinkovych cajov a cistej vody...