pomozte prosim.....

Príspevok v téme: pomozte prosim.....
trolo

Mam 15 rokov.Meriam 182 cm a vazim 84 kg.Poradte ako schudnut pls.Ja uz asi tyzden jem na ranajky a veceru celozrne chlebicky a obed si davam normalne.Chcel by som zacat cvicit ale newiem aky cvik.Robil som brusaky ale tie mi nepomahali.Uvazujem ze budem behat po schodoch v panelaku kazdy den 20 minut.Poradte mi prosim ako podla vas schudnem takych 7-8 kilo.Dakujem

trolo

dakujem za rady.zacnem behat a snad to bude lepsie...a brusaky asi kolko tak mam urobit denne?aj ked nepomozu tak aspon spevnia svalstvo tak aspon kvoli tomu

smejko

mozno take 2-3kg...ale inac v pohode ved si chlap:-P...ale tak ked chces tak poriadne ranajky vela pi vymen obyc. pecivo za celozrne,vela ovocia a zeleniny,k tomu este pridaj pohyb(dobre je behat a potom cinky a brusaky)a po siestej sa snaz nejest a ak ano tak len nieco lahke

brunuska

Riadne ranajky,cerealie,mlieko,tiez si daj normalny obed,od obeda skus len ovocie zeleninu.mas len 15 rokov-neodporucam ti drasticku dietu. brusaky ti pri chudnuti nepomozu-skus beh,plavanie,skakanie cez svihadlo.