DIXI brezovy šampon na rast vlasov?

trt

ja ho pouzivam uz asi dva roky, obcas ho striedam so zihlavovym - tiez dixi, ale ziadne vlasy mi z neho rast nezacali, ani neprestali padat. mam ich stale riedke.

Megan West

takze oddnes zacinam svoj maraton ozdravovania vlasov.Ako sampon som zvolila brezovy Dixi,po umyti si do korienkov vmasiruvam ampulky Dixi proti padaniu vlasov a na zaver maska znacky Kerastase na poskodene konceky.Kazde rano si dam vitaminy znacky Bioderma a objednane mam aj Viaderm complet.Takze dufam ze zacnem vidiet zmenu aj co sa tyka rastu aj co sa tyka zdravia vlaskov.

Malicka_a

Ahojte ... ktory je lepsie brezovy ci zihlavovy...? AKo som sa docitala oba su na rast vlasov tak neviem ktory z tychto svoch typov je lepsi ..

alic3

ja pouzivam dixi uz par rokov. odkedy som ho vyskusala, tak okrem neho uz len obcas klorane. vacsinou pouzivam zihlavovy a zda sa mi, ze vlasy rastu rychlejsie a myslim, ze je to tym, ze su zdravsie.

leus

ja pouzivam dixi posledny pol rok, ci mi od toho vlasy rychlejsie rastu neviem povedat, ale ja mam vlasy suchsie,pred tym som skusala rozne drahsie znacky, ale dixi mi max.vyhovuje...no jasne ze si musim dat aj kondicioner, inak by som si vlasy nerozcesala

lilliiiiiiii

ten sampon je fakt dobry, ked nepomoze pri raste, pri kvalite urcite neposkodi. Vlasky su z neho fakt krasne.

Zaran

O tom,či z tohto šamponu porastú rýchlejšie vlasy alebo nie by sa dalo polemizovať.Jedni sú zástancami toho či Dixi má "magické" účinky na rast vlasov,iní zas tvrdia opak.Ja osobne si myslím,že Dixi k rastu vlasov prospieva na základe vlastnej skúsenosti.Používam ho asi 2 mesiace a neviem si vynachváliť.Nijaké lupiny a kým mi vlasy zmastnejú trvá to dlhšie zatiaľ čo s Gliss Kurom alebo Syossom som vlasy musela umývať každý deň.Určite je to pre mňa najlepší šampon a tak skoro ho nevymením.:)))