Extremne silna menstruacia!

Príspevok v téme: Extremne silna menstruacia!
Janeeee

ahojte..cca rok mam diagnostikovane polycisticke vajecniky a poruchy stitnej zlazy.. od toho sa odvija moj vecsinou nepravidelny cyklus a potom slaba menstruacia..
poslednu som mala 1.1.. teraz mi dosla 9.2. a je extremne silna a bolestiva.. najvecsi tampon v spojeni s najdlhsou vlozkou mi vydrzi max 2-3 hodinky..
da sa nieco robit aby zoslabla?

zdravie14

Janee skus pit Popradsky zensky caj, obsahuje alchemiku lekarsku, hluchavku bielu, mysi chvost = vsetky bylinky vhodne na upravu bolestivej menstruacie a krvacania. Pocas menstruacie sa radsej sprchuj vlaznou a nie horucou vodou aby sa nezvysovala intenzita krvacania. Ak trpis na premenstruacny syndrom, tak vtedy pomahaju teple obklady na podbrusko a samozrejme pitie zenskeho caju dlhodobo.

Inner

neviem o ziadnom recepte na zoslabnutie menstruacie. Pockaj par dni, snad to prejde. Na bolest je dobra tepla sprcha alebo cvicenie, mne to uvolnuje krce. Ale tak urcite aj sama poznas nejake zenske rady na bolestivu menstruaciu :-). Asi mas len nejaky vykyv. Keby to trvalo dlhsie nez 10 dni, radsej zajdi za lekarom.