prirodna medicina nezabera, menzes nikde :(

Príspevok v téme: prirodna medicina nezabera, menzes nikde :(
sandysue

caute zeny,mam takyto problem, uz 6 mesiacov nemam menzes, naposledy v auguste a aj to pomocou vyvolavacky, od juna spontanne nemam menzes...tak som zacala na odporucania uzivat wild yam, dong qai, gynex...a menzes stale nikde, yam a dong qai beriem uz od zaciatku novembra, gynex vyse mesiasa...medzitym mi diagnostikovali PCO syndrom, mam velmi malo zenskych hormonov a cysty...neviete mi poradit nieco, co fakt zaberie? ja uz si fakt myslim, ze nic ine ako hormonalna liecba mi nepomoze :( aj ked sa jej tak vyhybam..

extraliga

to co opisujes ze si uzivala nie je alternativna medicina, ale doplnky vyzivy. no tie ti asi sotva same pomozu. o alternativnej liecbe sa da nieco docitat aj na stranke alternamedica.sk.

sandysue

viem, mam problemy ako starsia zena :( ja mam cysty uz asi 7 rokov, 2 operacie za sebou, skusala som na to bylinky, aj som bola v Svatom Jure u jedneho bylinkara, namiesal mi kvapky a caje, ale nezabralo...mam poci, ze priroda so mnou nechce spolupracovat...hormony som brala asi 5 rokov a chcela som s nimi prestat, ale bez nich som zasa na zaciatku a k tomu ma velmi trapi, ze bez menstruacie a ovulky nebudem mat nikdy deti :(

muc

aha, pises ze uzivas dong quai- ten je na zvysenie libida, tak som si myslela, ze rokov mas ovela viac.
ale teraz vidim, ze mas cysty. takze tie treba riesit. na to je dobry rebricek a alchemilka

sandysue

muc je mi jasne, ze menstruovat do 60.-tky nebudem...ale ja mam cerstvych 23 rokov, trocha skoro na menopauzu si myslim.

muc

uzivat yam este neznamen, ze budes menstruovat do svojej sededesiatky. zrejme poaly ale isto ides do menopauzy. uzivanie yamu zvysuje tvorbu estrogenu, ale ak uz nemas vajicka, menstruovat nebudes. pritom yam chrani tvoje cievy a kosti