priberanie

Príspevok v téme: priberanie
Ivanušik

Ahoj. Chcela by som sa poradiť s niekým, kto ma skúsenosti so životosprávou a priberaním.
Na svoj vek a postavu som chudšia, ako by som mala byť. Snažím sa posilovať, no nie je vidieť žiaden efekt, po 6 mes. Potrebujem pribrať,aby sa mi mohli robiť z \"niečoho\" svaly.
Papám pravidelne 4krát denne, no nezaberá.
Som neznášanlivá na múku, a mávam z toho črevné problémy, hnačky. Takže cestoviny, chlieb, rožky, pečivo sa snažím jesť len raz denne.
Neviete mi poradiť, čo ako papať, ako cvičiť, aby som pribrala, a viditeľne zosilnela?...Ďakujem za každú radu.

hammel

To počivo a sladké veci sú úplné sračky, zabudni na nich a stavuj sa vytariánsky teda ovocie, zelenina, semená, orechy...

Ivanušik

Čo mám potom jesť, aby som si dala do poriadku trávenie?..neviem. O vitariánskej strave som ešte nepočula. Myslel si vegetariánsku..?
Jem bezlepkové pečivo, mäso, zeleninu, ovocie, sladké...Veď to je v pohode, tak neviem, prečo nemôžem pribrať.

hammel

Daj si do poriadku trávenie lebo nieje všetko o kope jedla ale hlavne o využiteľnosti takže objem jedla v tom nehrá rolu ale hlavne obsah jedla. Prečisti si hrubé črevo a daj si do poriadku trávenie teda najlepšia vitariánska strava. Ak ho dáš do poriadku zväčša sa zdvihne aj váha.