mladsi partner o 7 rokov - vas nazor?

Príspevok v téme: mladsi partner o 7 rokov - vas nazor?
goccia

ahojte

mate, prosim, niekto skusenosti so vztahom, v ktorom bol partner o nejakych 7 rokov mladsi od partnerky? ide hlavne o to, ci taky vztah moze byt rovnocenny a ci v takom vztahu bude muz vystupovat vo veducej roli alebo sa zena vzdy musi aj tak o vsetko postarat

pripadne ak mate nieco odpozorovane od svojho okolia...

dakujem za vase nazory

zajobojo

všetky vztahy možu fungovat, ale až dovtedy ak chlap povedzme 35 ročny bud chciet dieta ,silne pochybujem ,že mu ho 42-ročna žena dokaže porodit

jajka001_

ja si myslim ze mozu sa mat radi, moze im to klapat ale v kazdom vztahu su problemy a pri takych rozdieloch vekovych ich bude este viac. ale ak maju rovnake zaujmy a su na rovnakej vlnovej dlzke, tak to su asi dolezitejsie veci ako vek. aj tak si myslim ze kto chce, v tom vztahu ostane, a kto nie, nie, bez ohladu na vek.

elsa5.5

goccia,nie ja som toho názoru že takéto niečo nemôže fungovať,nemám to vyskúšané,ale tiež mal o mňa ešte dávno záujem takýto chlapec,kamarátka chodila s takým ona mala 27 a on 20 tie rozdiely tam boli jasné,správanie,rozmýšľanie,ona už by zakladala rodinu on ešte na diskotéky,po vonku s chalanmi,ledva skončil strednú on len začína nechce sa viazať,s takým sopľom prepáč za výraz no ja by som sa cítila ako s mladším bratom:)

muc

fiiiha! tak osobne mam uz 20 rocny vztah a poznam aj tridsatrocne a viac. zrejme nie sme "normalni". a je to veru velmi smutne, ze za "normalny" povazujes vztah ani nie desatrocny

M74

Pri takýchto témach sa s obľubou rieši čo bude o 10-20 rokov, pritom ale väčšina vzťahov ( aj "normálnych" ) takúto životnosť ani nemá....

muc

moj nazor: zena starne rychlejsie ako muz. teda on bude vykonny mlady muz, a ona uz pomaly v prechode s tym suvisiacimi problemami. a samozrejme on slepy nebude a mlade ho neprestanu zaujimat a nakoniec aj pritahovat. no a ked nejaka mladsia prejavi sebemensi zaujem, tak klimaktericka bude pustena k vode ;)
adioooos

bubbi

ja by som videla asi taky problem, tiez poznam pary kde dievca je starsie od chlapca a su stastni.. len len dietatko , to je ten problem, pretoze ak je chlapec mladsi on este nechce napr v 22 uz byt otcom, ale zena ktorej sa blizi tridsiatka tak by chcela mat dieta este pred tridsiatkou, podla mna tam mnohe take pary padaju :/ to by si trebalo hned rozdiskutovat medzi sebou :) a inac myslis ze vekovy rozdiel neje problem ved kazdy ma iny vkus, a nie kazdy vyzera na tolko na kolko sa citi :)

adorinka

Ahoj, veľmi dobre poznám jeden pár, kde je on mladší o 9 rokov ako ona. Ona má 30 a ten chalan 21. Niekto to okamžite odsúdi a povie si že ten chalan je ešte len decko, ale oni majú perfektný vzťah už 2 roky a fakt im to klape. Dokonca museli prekonávať aj mnoho problémov, ktoré nesúviseli s ich vekovým rozdielom a zvládli to. Je síce pravda, že zatiaľ neuvažujú o dieťati, tam by asi nastal problém ale inak sa dokážu podržať vo všetkom. Mám pocit, že on sa naučil byť viac zodpovedný a samostatný a ona si začala užívať život.
Ale treba si uvedomiť, že niekedy to neklapne ani s rovnako starým partnerom, takže to závisí len od vás dvoch. Pokiaľ to nebude vadiť vám, tak je všetko v poriadku.

A ak sa bojíš toho, že bude na tebe závislý a nesamostatný, tak si treba uvedomiť, že niekedy sa aj 30 roční chlapi správajú ako malé deti a naopak...