mladsi partner o 7 rokov - vas nazor?

Príspevok v téme: mladsi partner o 7 rokov - vas nazor?
goccia

ahojte

mate, prosim, niekto skusenosti so vztahom, v ktorom bol partner o nejakych 7 rokov mladsi od partnerky? ide hlavne o to, ci taky vztah moze byt rovnocenny a ci v takom vztahu bude muz vystupovat vo veducej roli alebo sa zena vzdy musi aj tak o vsetko postarat

pripadne ak mate nieco odpozorovane od svojho okolia...

dakujem za vase nazory

ijka

Ja mam 35 rokov a moj manzel 27. Z prveho manzelstva mam tri deti a mpj novy manzel absolutne nezvlada ani deti, ani rodinu. Mame spolu este pol rocne dietatko, neskutocne ho rozculuje, ze maly place...proste moj nazor je taky, ze mladsi partner oki, ale podla toho na aky zivot...do uz zabehnutej rodiny iste nie, to nezvladne, mozno k slobodnej a bezdetnej zene sa hodi, ale nezvladne veci, ktore by iny muz v zrelsom veku zvladol v pohode...moj nazor

gajoska

Mám 35 a môj priateľ 25,žijeme spolu a náš vzťah nám funguje dokonale,úplne vo všetkom.Máme spoločné záujmy.vieme sa dohodnúť,vychádzame si v ústrety.vážime si jeden druhého,plánujeme spolu budúcnosť a dieťatko.Môj ex manžel bol starší o 6 rokov,no s jeho IQ ako aj EQ ďaleko zaostáva za mojim terajším partnerom!Som šťastná,spokojná,zaľúbená...s týmto mužom túžim prežiť život!Má to len jeden háčik,a to je moja rodina,úplne sme sa odcudzili...mama sa s tým nikdy nezmieri,neobťažuje sa ho ani len odzdraviť,keď ju pozdraví,totálne ho ignoruje(kresťanka-katolíčka),sestra nás prestala navštevovať,aj celá jej rodina(obdoba mojej mamy).Je mi to ľúto,že je to pre všetkých taký neprekonatelný problém a zatvárajú oči pred tým,že sme spolu šťastný.Niekedy mám pocit,že ideme hlavou proti múru...ale milujeme sa na toľko,že viem,že to ustojíme.Takže suma sumárum,na veku absolutne nezáleží!

xantipkaR

Mam 43 a2x som mala mladších partnerov o 14 rokov, žial nestíhali absolutne za mnou ani intelektuálne ani fyzicky,momentálne študujem mam priatelov a priatelky mladšich o 10-15 rokov. Nemám problém začať žiť svoj život odznova a už vôbec nie porodiť a vychovať dieťa. Život žijem naplno a energie mam na rozdávanie skôr mam pocit že dnešny mladý ľudia su zlenivelý a okrem čušania do PC ich zaujíma nanajvýš tak reset do mrtva cez víkend.Každý človek je jedinečný s jedinečnou genetickou aj intelektuálnou výbavou a dôležité je stretnúť spriaznenú dušu a život bude oveľa jednoduchší a krajší netreba zbytočne bazírovať čo má prísť príde nemyslíte?

dana660xz

moj otec je mladsi od mojej mamy o 7 rokov, 9.2 oslávia 27 výročie svadby. ale u nás to vyzerá tak, že mam robí všetky domáce práce a otec sa tvári ako živiteľ rodiny. nikdy sa kvôli tomuto nehádali, mame to zrejem neprekáža, tak im to klape.

dada

Ja mám priateľa mladšieho o jedenásť rokov a žijeme spolu jeden a pol roka. Myslím, že je všetko v poriadku aj jeho rodina v tom nemá žiadny problém. Berú to úplne v pohode.Ja mám deti dospelé a on samozrejme nie.Od úplného začiatku ma majú radi a môžem povedať že sú na mňa dosť naviazaný.Neprejde den aby mi nepovedali,že ma ľúbia... tak ako ich otec

alenka5454

Osobne mám mladšieho partnera o 6 rokov, fyzicky aj mentálne nie je rozdiel, vo všetkom si super rozumieme. Záleží to od chlapa, lebo každy je iný. NIektorí majú 50 a chovajú sa ako pubertaci.

M24

lionesssssss: no jednoducho som mal mladsiu partnerku a v istych veciach to nebolo ono....chce to niekoho trosku rozumovo inde...

hmmmmmm: aj to je mozne...ale zalezi hlavne o co tomu cloveku ide...vyuzit niekoho moze uplne hocikto