svrbenie

akinom007

www.canesten.sk
Canesten ma tieto vyrobky:
1 . jeden druh -krem na vonkajsie pouzitie
2. kusy krem s aplikatormi na vnutorne pouzitie
3. jednorazova cipka
4. 6 kusov cipok

akinom007

www.canesten.sk
Canesten ma tieto vyrobky:
1 . jeden druh -krem na vonkajsie pouzitie
2. kusy krem s aplikatormi na vnutorne pouzitie
3. jednorazova cipka
4. 6 kusov cipok

Karinaa

Na kvasinky nezaberie ani zehlenie, ani pranie v 60stupnoch a ani lokalne aplikovany Canesten. Svrbenie je len prejavom premnozenia kvasiniek v tele, jedinym sposobom na znizenie ich poctu je drzat minimalne 2 tyzdne protikvasinkovu dietu. Vylucit biely cukor, vsetko z bielej muky a preorientovat sa na cerstvu zeleninu, kysle ovocie, kyslu kapustu, kysle mliecne vyrobky a pod. Na internete je toho hrba, cim skor zacnes, tym skor budes mat pokoj. Ja som drzala 2 tyzdne a je mi neporovnatelne lepsie. A to som aplikovala Canesten s prestavkami 2 mesiace, pretoze som bola mimo Slovenska a ku gynekologicke sa mi nepodarilo dostat.

zajiiic

emma,

no mne bolo smiesne, kedze nic ine nezehlim :-DDD a pokazde sa natahovat so zehliacou doskou koli gatkam tak to tiez neni moc pohodlnne, ale pomaha:-)

emma18

zajiiiic: no ja som tiez inak o hentom pocula ze treba to zehlit :)) takze mi to neni ani nejake smiesne :) vyskusam dik za radu

emma18

Ja neberiem ani antikoncepciu a nenosim ani tanga, len bavlnene nohavicky. takze ani neviem z coho to mozem mat. na hygienu pouzivam laktacid. skusala som najprv jeden krem na kvasinky z francuzska vola sa mykoster. ten mi to viacmenej ukludnil ale nevyliecil. tak teda skusim ten canesten a ak nepomoze tak idem k lekarovi.
dakujem vam za rady :))))

zajiiic

emma,

vsetky canesteny su rovnake, ten combi je dobry preto, lebo ma tu vaginalnu tabletku, cize ta lieci aj zvnutra, nielen povrchovo.

a este taka rada starej matere :-) .... ked som zacala mat tento problem, tak odvtedy nenosim tanga, ale len bavlnene nohavicky( v dnesnej dobe sa uz daju kupit vselijake pekne:-) periem ich na vyssich teplotach, na 60° a zehlim ich, lebo tieto bakterie v pracke prezivaju, a zehlenie ich zabija, cize si ich nezanesies naspat. sranda je, ze nic ine nezehlim len gatky, haha :-D