ísť/neísť?

Príspevok v téme: ísť/neísť?
unavenaaa

Keby stratíte peňaženku (možno v aute ale to neviem lebo dotyčný sa mi neozýva, že či je tam) a je možnosť, že vám vypadla na zastávke autobusu o pol10 večer, zastávka je vzdialená cca 5minút od domu, v peňaženke sú asi 3eurá ale veľa dokladov a lístky na koncert, ale ste už osprchovaná v pyžame a s morkou hlavou, máte 17 rokov a všetci v dome už spia, stresovali by ste sa koli tomu a išli sa pozireť na tu zastavku alebo nie? jop a vonku snezi este. Mam tam neist alebo nie? Ci staci rano? Mozno je fakt v aute (62% sanca ze je v aute) ale nwm...mam ci nemam? sa tam ist pozret?

no comment

unavena...

1. to koli tomuto zakladas temu?
2. si nesvojpravna ze takuto kravinu nedokazes rozhodnut sama?
3. ano, si nacisto osprostena...

lost

Ale snad sa najde nejaky dobry clovek co si necha peniaze a listok na koncert a aspon tie doklady odlozi na straty a nalezy :)
Popripade pozriet zopar odpadkovych kosov, ak bol "dobry" ale "neochotny" obcan..

lost

No na SLOVNESKU by som jej teda neodporucal ist na take miesto o takom case :)

Skor by som zavolal na tu stanicu, nech sa tam ide pozriet SBS, policia alebo zamestnanci, od coho ineho su tam :)

Ale zaujimalo by ma ako to dopadlo...

anjelik9

po prve ja si myslim že ta penaženka tam na teba určite do rana počka :DDD a po druhe si myslim že vaši budu mať menšiu chuť ťa zabiť ked ich zobudiš aby sa ti tam šli pozrieť než keby im povieš moja penaženka s dokladmi je od včera nevedno kde ale nechcela som vas kvôli takej hluposti budit :D