Potrebujem váš názor

Príspevok v téme: Potrebujem váš názor
alexis swan

Ahojte, mám taký problém. S priatelom sme spolu už vyše štyroch rokov. Teraz je na výške, prvý ročník, má za sebou prvé skúškové obdobie... ale čo sa stalo počas skúškového: môjho priatela a ešte jedného chalana doučuje matematiku ich spoločná spolužiačka a kamarátka.. často u nej na byte strávia aj celé hodiny, aj noci.. ešte by som dokázala prekúsnuť keď u nej spia obaja - len kvôli učeniu... ale minule sa stalo že ten kamoš sa urazil a išiel domov a môj drahý tam u nej ostal spať. ževraj ešte potreboval vysvetliť učivo............ ja chápem, že sa musia učiť, majú toho veľa... ale mal si to zariadiť tak aby tam nespal.. ako by ste reagovali vy? pritom ešte v ten večer sme spolu volali a jasne som mu povedala, že ak by tam spal sám, len oni dvaja na byte bez kamoša, tak mi veľmi ublíži... a nerešpektoval ma. a ešte sa oháňal tým, že je to úplne normálne a nechápal prečo sa hnevám,,,, a nie aby hneď ráno išiel odtiaľ preč, pekne sa tak napapal a ešte do pol druhej tam bol :)
treba podotknúť, že to dievča ma záujem práve o toho druhého kamaráta, nie o môjho drahého... ale to mne je fuk, ja ju ani nepoznám a nemienim to tolerovať...ale aj teraz keď sa o tom s priateľom bavíme tak sa mi zdá, že to preňho nebolo nič také strašné, nevidí v tom nejaký hrozný problém..ale mňa to stále hnevá... a viem, že kebyže to spraví znovu, tak je koniec.
co si o tom myslite vy?

Linguistics

Tak si myslel, ze sa stihnu este vela naucit aaaale nestihli. Kvoli comu, to je uz vo hviezdach, lebo pochybujem, ze sa pred skuskou ucil(i) len tuto jednu noc.

Michala11111

jasne mu povec že ti to vadí a že to nebudeš tolerovať, že žiadna by to netolerovala........
Len je tu riziko že to teraz bude robiť za tvojím chrbtom aby nemal scény.

alexis swan

ja už fakt neviem...neviem čomu mám veriť.. vyzerá to tak všelijako... chcem mu veriť,,aj si myslím že hovorí pravdu..ale v tom sa seknem a nechcem byť naivná, ozaj to vyzerá čudne..a hlavne ma hnevá to že aj napriek mojej žiadosti tam spal...a ešte tam bol do pol druhej poobede.. :( tak to vyzerá že mu na mne nazáleží.. rozprávame sa o tom, a on stále že prečo to ešte riešim, no lebo ma to stále hnevá, a ozaj mám pocit že by to urobil znova... sebec... čo mám spraviť aby si naozaj uvedomil že to bolo moc? aby cítil že to nemal spraviť, že existujú určité hranice... chcem aby to pochopil... máme si dať pauzu alebo čo? ja mam stále pocit že jemu je to fuk... ako som trpela...

Linguistics

A mozno naozaj o nic nejde, len sa ucia. Ja sa napr. musim ucit sama, inak sa nedokazem sustredit, a vzdy sa zacneme bavit o niecom inom. Mozno aj oni planuju ucenie, no namiesto toho sa stale zakecaju, a tak im to dlho trva. Neviem. Ale neviem si predstavit, ze by som ostavala ja u niekoho takto na noc - viem, ze pratelovi by sa to urcite nepacilo a samozrejme, je to dobry dovod na vselijake 'spekulacie'.

000nastenka

neviem asi by som sa ho na rovinu opýtala o čo ide.. šak to neni normálne aby teba odstavil lebo sa musí učiť a SPAŤ u spolužiačky..a nakoniec aj tak nejde na skúšku na ktorú sa učil.. neviem bola by som sztrašne sklamaná

alexis swan

on mal vtedy deň pred skúškou.. a celú noc sa s ňou učil a potom ráno ani nešiel na tú skúšku..tak to už vyzerá dosť divne :/// :((( jaj do riti.. si pripadam ako s ružovými okuliarkami...