Potrebujem váš názor

Príspevok v téme: Potrebujem váš názor
alexis swan

Ahojte, mám taký problém. S priatelom sme spolu už vyše štyroch rokov. Teraz je na výške, prvý ročník, má za sebou prvé skúškové obdobie... ale čo sa stalo počas skúškového: môjho priatela a ešte jedného chalana doučuje matematiku ich spoločná spolužiačka a kamarátka.. často u nej na byte strávia aj celé hodiny, aj noci.. ešte by som dokázala prekúsnuť keď u nej spia obaja - len kvôli učeniu... ale minule sa stalo že ten kamoš sa urazil a išiel domov a môj drahý tam u nej ostal spať. ževraj ešte potreboval vysvetliť učivo............ ja chápem, že sa musia učiť, majú toho veľa... ale mal si to zariadiť tak aby tam nespal.. ako by ste reagovali vy? pritom ešte v ten večer sme spolu volali a jasne som mu povedala, že ak by tam spal sám, len oni dvaja na byte bez kamoša, tak mi veľmi ublíži... a nerešpektoval ma. a ešte sa oháňal tým, že je to úplne normálne a nechápal prečo sa hnevám,,,, a nie aby hneď ráno išiel odtiaľ preč, pekne sa tak napapal a ešte do pol druhej tam bol :)
treba podotknúť, že to dievča ma záujem práve o toho druhého kamaráta, nie o môjho drahého... ale to mne je fuk, ja ju ani nepoznám a nemienim to tolerovať...ale aj teraz keď sa o tom s priateľom bavíme tak sa mi zdá, že to preňho nebolo nič také strašné, nevidí v tom nejaký hrozný problém..ale mňa to stále hnevá... a viem, že kebyže to spraví znovu, tak je koniec.
co si o tom myslite vy?

goccia

priklanam sa k rieseniu, ktore navrhuje veves

ked sa s nim rozumne neda, tak ako s malym deckom. male decko tiez pochopi, ze nema tahat za vlasy, az vtedy, ked ho dospely potiahne za vlasy tiez a zisti, ze to boli.

mozno to na toho tvojho bude zaberat

veves

prestan sa stazovat, zakazovat mu, vycitat, ohanat sa... nepochopil na prvy krat ze ti to vadi (o muzskej inteligencii aj tak netreba mat vysoku mienku).
proste mu urob to iste... trosku hlupejsim ludom treba priamo ukazat ake to je. chod spat k niakemu kamosovi, trav s nim viac casu, nedoprosuj sa, neozyvaj sa...

alexis swan

ani ja to nechápem.. on je tak strašne málo empatický... a toto zistím po 4 rokoch... fakt ma tým strašne sklamal..ale chcela som to hodiť za hlavu..ale nedá sa.. stále ma to žerie, stále ma to trápi..
čo je potom pre mňa jeho slub...
presne! jemu sa nechce brať na mňa ohlad.
A dakujem že mi pomáhate :)ženy ste super :)

goccia

uplne ta chapem a je mi luto, ze sa tak sprava, chlapec robi velku chybu a nici tym vas vztah

on nie je blby, on dobre vie, co ti vadi, ale nechce sa mu podla toho spravat

a preco to robi, to vie iba on

alexis swan

presne takto aj nazornejsie som mu to vysvetlila... a týždeň na to spala u ňho ta baba... a najlepšie :D ked mi povedal, že ja som nevedel že ti to bude tak vadiť... no to som pozerala..normálne by som sa nedivila kebyže mi raz povie že sa spolu sprchovali a nechápal by prečo mi to vadí a ,,NEVEDEL SOM ZE TI TO BUDE VADIT" ..šak kvôli tomu že tam spal u nej sám som robila cirkus a on si ju dotiahne sem..a ani jedno z toho nemalo zmysel, lebo tu skušku aj tak nedal... podla mňa kebyže sa toľko učia tak by ju dal aspoň na E..
nič s nou podla mňa nemal, ale sa bojím že je to len otázka času. a už sa bojím ďalšieho skúškového...
ja fakt neviem či to pochopil, ale obávam sa že nie... a ak chce toľko volnosti a slobody tak ja mu ju dáááám :) keď sa mu zapáči život bezomňa tak nech sa páči... to čo spravil vo mne veľa zmenilo. ja som mu verila že tam nebudem sám spať... a ráno pekná rana :(

goccia

a jemu si to takto vysvetlovala?

som toho nazoru, ze ak niekomu nieco tak vyrazne vadi, tak ten druhy to zohladni a snazi sa to aspon ciastocne zmenit

teda aspon v tak jednoduchej veci ako nespat u kamosky a ze kamoska nebude spat unho

000nastenka

ani ja neverím na nejaké trvalé kamarátstvo medzi chalanom a babou.. ako mám kamarátov jasné, ale nie takých, u ktorých spávam doma.. ani to nepotrebujem a vlastne NAČO? podľa mňa to tieź všetko časom prerastie do niečoho viac