Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.

Príspevok v téme: Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.
zufala iii

Mam 24 rokov, s priatelom sme boli spolu skoro 10 rokov, najprv to bola len taka pubertalna laska a kazdy sa smial takych este budes mat... No nemala som, skoro 10spolu no v podstate cely cas sme mali nejake problemy. Raz z jeho strany, potom z mojej no stale sme sa k sebe vracali. Uz 4 roky spolu zijeme, dokonca nasa najlhsia pauza bola skoro rok neboli sme v kontakte a ja som si myslela ako to mam davno zasebou no stacilo ked som ho stretla nahodou na ulici a srdce sa mi rozbuchalo ako blaznive. Opat spolu skoro 2 roky no tento raz je ten rozchod zrejme definitivny. Moj expriatel ma rad inu, no ten rozchod nie je kvoli nej, ona prisla do toho nahodne. Nie je to s nou vazne zatial s nou nespal. My stle spolu zijeme. No on to chce ukoncit a chce aby sme sa rozdelili. Ja som si chyby ktore som robila uz uvedomila ale on mi neveri mysli si ze to znova opakujem lebo uz som milion krat slubovala ze to nebudem opakovat. Riesila som si totiz svoje komplexy na nom, nepekne som sa ku nemu chovala a on mi to dookola odpustal. Vyzera to zle ale ja chcem aby sa ku mne vratil a tam tu druhu nechal. Kedze ja si mam hladat iny najom t nejaky cas potrva a zatial ho chcem presvedcit, ze naozaj k sebepatrime. Poradte mi co mam robit? Ako ho mam ziskat spat? Strasne ho milujem povedala so mu to ale on mi neveri vravi ze o par dni sa isto budem chovat tak hnusne. Vraj ma ma rad, ale nic ku mne uz neciti a tu druhu ma rad. Ja si s nim vem predstavit zvysok zivota a naozaj som si to uz teraz vsetko uvedomila. Tak poradte pls.

malyprinc

Hlavne to neprehanaj s tou snahou, lebo to bude vyzerat ako kalkul z tvojej strany. Bud sama sebou a konaj tak, ako ti napovie srdiecko. Z tvojho prispevku je citit, ze to myslis uprimne, tak ti prajem vela stastia.

MarekZM1

napíš mi bud na pokec mám tam nik MarekZM1 alebo na FB tam sa volám Marek Novasad mám tam takú fotto pri mory rád s tebou o tom pokecám !