Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.

Príspevok v téme: Prosim o radu vo vztahu hlavne chlapov.
zufala iii

Mam 24 rokov, s priatelom sme boli spolu skoro 10 rokov, najprv to bola len taka pubertalna laska a kazdy sa smial takych este budes mat... No nemala som, skoro 10spolu no v podstate cely cas sme mali nejake problemy. Raz z jeho strany, potom z mojej no stale sme sa k sebe vracali. Uz 4 roky spolu zijeme, dokonca nasa najlhsia pauza bola skoro rok neboli sme v kontakte a ja som si myslela ako to mam davno zasebou no stacilo ked som ho stretla nahodou na ulici a srdce sa mi rozbuchalo ako blaznive. Opat spolu skoro 2 roky no tento raz je ten rozchod zrejme definitivny. Moj expriatel ma rad inu, no ten rozchod nie je kvoli nej, ona prisla do toho nahodne. Nie je to s nou vazne zatial s nou nespal. My stle spolu zijeme. No on to chce ukoncit a chce aby sme sa rozdelili. Ja som si chyby ktore som robila uz uvedomila ale on mi neveri mysli si ze to znova opakujem lebo uz som milion krat slubovala ze to nebudem opakovat. Riesila som si totiz svoje komplexy na nom, nepekne som sa ku nemu chovala a on mi to dookola odpustal. Vyzera to zle ale ja chcem aby sa ku mne vratil a tam tu druhu nechal. Kedze ja si mam hladat iny najom t nejaky cas potrva a zatial ho chcem presvedcit, ze naozaj k sebepatrime. Poradte mi co mam robit? Ako ho mam ziskat spat? Strasne ho milujem povedala so mu to ale on mi neveri vravi ze o par dni sa isto budem chovat tak hnusne. Vraj ma ma rad, ale nic ku mne uz neciti a tu druhu ma rad. Ja si s nim vem predstavit zvysok zivota a naozaj som si to uz teraz vsetko uvedomila. Tak poradte pls.

zufala iii

Ano spravala som sa tak. Nesmierne mi je to ľúto a ťažko nájsť slova ako moc sa za to hambim. Keď som mala pocit, že má v niečom klame rozbuchalo sa mi srdce a dostala som strasny histericky zachvátil plny zlosti a hnevu na cely svet. Povedala som tie najhoršie slova a neskôr keď som sa ukludnila som to lutovala a donekonečna sa ospravedlnovala. Opakovalo sa to stále okrem času keď sme spolu neboli pred dvomi rokmi 10 mesiacov. Nič má k takému zachvatu nepriviedlo. Keď sme sa po dlhej dobe stretli opäť preskočil medzi nami iskra a bola som najšťastnejší človek na svete.

Keď sme ešte boli na Sk podvadzal ma a ťažko som to znasala no nevedela som sa rozist teraz je z neho úplne iný človek a ja krava som si to neuvedomila a stále ho mala za takého ako keď mal 17 rokov.

Bola som s ním aj tehotná no mala som len 17r nefokoncenu školu a rodičia a všetci okolo boli za interupciu. Vtedy som to strašne zle znasala a on popri tom mal inú. Ani neviem koľko krát som si chcela ublížiť, dokona som chodila k psychologicke kvôli tomu.

Stále som ho milovala a chcela byt s ním. Teraz sa na určite veci pozerám inak ako predtým. Začali sme si spolu veľmi mladí a hlupi. Jeden s druhým sme si fakt zažili kadeco. Tento človek mi prirastol k srdcu tak ako si tam už nikdy nikoho nepustim.

Je neskutočne ťažké byt sám a pozerať sa na niekoho koho milujete ako sa stretáva s niekym iným.

On má 25 a ona 31 nedávno sem len prišla a podľa mna si s ním robí čo chce pretože vidí ako je na ňu namotany.
Neprežila by som keby ona nedajboze otehotnie...

Síce sme sa navzájom potrapili no pocit keď sa obimeme sa nedá ani opísať. Je to niečo nádherne vtedy som najstastnejsia na celom svete. Nenavidim sa za to že som si svoje spravanie neuvedomila dostatočne skôr. Ja nestojim o nový vzťah každá moja myšlienka patrí len jedinemu človeku. Je to niekto kto mi vyhovuje po všetkých stránkach a vedela by som s ním prežiť cely život.

Ja nechcem zabudnúť ...

Sue..

ehhm tak sa nam tento "pribeh" pekne zvrtol...
zufala..ak si sa naozaj spravala tak ako je opisane tak obdivujem tvojho ex,ze s tebou tak dlho vydrzal

sdadsa

Jedine co chces je aby bol tvoj, nezalezi ti na nom, len si nedokazes predstavit,ze moze zit bez teba,zavidis, lebo si manipulativna krava, z toho co pises. Na takych ako ty len kravata a zapalit.

zufalej ex

tak v provom rade by som sa vam chcel predstavit, som zufalej ex. Asi by som mal veci upresnit, aj ked to nebolo nejako v mojom zaujme, lebo som mysel ze sa to da vyriesit sukromne. Na toto forum chodim uz ponad 3.5 roka, to bolo prvy krat co som tu ziadal o pomoc, len vtedy to bolo naopak ja som sa trapil, nocami nespaval a zufala sa mi smiala do tvare ako citujem "ma ma v pi...ci" V tedy som sa zobrala a odstahoval bez akeho kolvek slova, vieto to ze ani sa mi nepozdravila vo dverach, ze desat mesiacov co sme spolu neboli tak len na mna nadavala a kazdemu rozpravala ake je ona chuda a ja som hajzel, to bol povodny dovod toho aby som bol donuteni sa snou stretnut a vyajasnit si niektore neuzavrete veci z minulosti a vyriesit to preco ma musi aj po takej dobe riesit. Krasne na mna zahrala tri mesiace ako sa zmenila, dali sme sa znova dokopy, ja som sa nastahoval a po case sa vratilo to co bolo pred tym.
teraz je to uz ponad dva roky co sme spolu a nevidim niekde ze by sa tu pochvalila tym ako sa ku mne arogantne a povysenecky chovala.
Kazdy tyzden a niekedy aj dva krat somsi uzil to aky som ko....kot, chudak, vyzierika, skurvy syn a dalsie, to vam nepovedala ze mi plula do tvare, ze ma udierala hlava nehlava, natolko som to psychicky nezvladal ze som sa aj ja par krat znizil na tuto uroven a dal som jej facku, co velmi proti tomu ako ma rodicia vychovali.
To ze sme v inej krajine to napisala ale to ze sa mi vyhraza ze na mna zavola policiu a ze pojdem ja domov to tu tiez nenapisala. mohol by som tu pisat toho mraky, ale vazne to asi nema cenu riesit. Je to obycajny egoista co mysli len na seba a ked neni podla nej tak len hlada sposob ako moze ublizit. Tieto riadky som sa rozhodol napisat po dnesnom vystupe, este stale s atrasiem a drzim v sebe tolo zlosti ze az, dievca s kotym sa stretavam, nazyva starou kurv....ou, pi..cou a vyhraza sa ze ju ujebe a po mne tu hadzala flasu, zautocila na mna a robila hluk na cely barak, nakoniec mi vo dverach povedala ako sa mam tesit na emigracne, za ja tu sam neostanem. Najsmutnejsie je na tom ze som sa prvy krat nepoucil a druhy krat som na to prisiel az po dvoch rokoch ze s takymto clovekom nechcem byt.

zufala iii

Ja uz 5 a vazim len 49kg, jedlo do mna nejde ani na silu ani moje oblubene... Spnok 0 bodov a cez den chodim ako troska bez duse a citim sa akoby som tu ani nemusela byt...

zufala iii

Ked viem, ze ide za nou neskutocne sa vytrapim nespim skoro vobec uz ani tabletky na spanie mi nepomahaju, zaludok mam poprevracany totalne, strasne sa trapim a najhorsie na tom je ze ja ani nemam chut ist nikam von, ked sa donutim necitim sa dobre je mi zima zle a chcem byt uz doma a poriadne sa vyplakat. Neviem kolko toho clovek znesie ale toto je hrozne...