ELF kozmetika

SilviaL22

Zuzika222, prosím Ťa, keď si nabudúce budeš objednávať, nemohla by som s tebou? Dali by sme poštovné napoly :) Lebo tá slovenská stránka toho moc neponúka. Ak hej, ozvi sa na mail: slubinova@gmail.com

zuzika222

ja mam zatial dobre skusenosti s kozmetikou e.l.f. velmi rada pouzivam korektor pod oci, spiralu, lesky na pery, tiene... zatial ma ani jeden vyrobok od nich nesklamal... vyrobky e.l.f si objednavam z ameriky konkretne zo stranky Iherb.com za super ceny, kazdemu to odporucam, vrobky mi pridu tak za tyzden a pol. ked som si objednavala tovar zadala som do kolonky $10off - zlavnostny kod- PAW 789 a tak som ziskala este zlavu 10 dolarov.. takze super :)

katka2309

Ahojte holky, prosím nemáte skúsenosti s ceruzkou na obočie? Našla som tam takú obojstrannú, no neviem si podľa tých obrázkov vôbec vybrať odtien, som blondína, chcela by som taký trošku do siva, ani uplne hnedy, ani čierny. Ďakujem za každú radu :)

E.l.f.

Kočky z okolia: Nové Zámky, Šaľa, Nitra, poprípade Trnava, ak by ste mali záujem môžete si objednať elf kozmetiku aj cez mňa. Som ich osobná dílerka a poradkyňa. Platili by ste len za tovar, poštovné by ste mali zadarmo, keďže by som Vám tovar dala osobne. môj mail: monika.ludasova@elfkozmetika.sk

Joo

kks..... som normalne dala do googla kozmetika Alf namiesto Elf ...... ale nastastie sa nedal okabatit

baby chcem sa opytat ci sa vam tie laky neolupuju rada by som si objednat
vdaka za info

Layalina

No tie zlavy boli super, doplnila som si zasoby:)
prisli mi laky na nechty Mango Madness a podkladovy priesvitny (paradne su), potom mineralne ocne tiene, ktore mi este chybali do zbierky, puder Studio Matt a k tomu studio stetec (tuto kombinaciu odporucam: puder perfektne zmatni a tento stetes je fakt idealny na jeho nanasanie),
mineralna licenka a sampon na aplikatory. Teraz budem objednavat s kamoskou, lebo maju akciu, ze ak "prilakate" novu zakaznicku, oba mate 20% zlavu!! a ja zlavy rada :)

NIKOL :)

Ja som objednávala už asi 5 krát elf kozmetiku som s ňou spokojna ale objednávam si zväčsa z rady studio ktorá je o čosi drahšia ale je kvalitnejšia , za tie ceny celkom fajn