Nadmerné množstvo lupín

Príspevok v téme: Nadmerné množstvo lupín
igalo

Dobrý deň.Volám sa Krstína, mám 14 rokov a mám veľlké množstvo lupín.Neviem či to tak môžem nazvat lebo su to veľké kúsky cca pol centimetra,mám ich na hlave vsade,niekedy aj na oboci a neviem čo s tým,neustále si to škriabem aby som mala pocit že to tam už nie je ale nesvrbi ma to ani nič,ale vždy ked si to skrabem prec na hlave mam cervene fľiačiky po celej hlave neviem čo rady?Poradíte mi DAKUJEM

boba 77

Ja z vlastnej skúsenosti môžem odporušiť sódu bikarbony....
Mala som dosť lipín až chrasty na hlave, taktiež ma hodne svrbela hlava, niekedy už aj na druhý deň po umytí.
Prvý krát po použití sódy b. mi zmyzli chrastičky a na druhý aj lupiny...
Odporúčam

tenistyprobl

Ahoj no ja tym trpim tiez,presne tie iste symptomy...nakoniec som sa nastvala,lebo toto uz nebolo normalne a sla som ku koznej... ta mi povedala ze to neni psoriaza ale nejaky ekzem a dala mi na to sampon Polytar a este neajku vodicku na potieranie..dost to zabralo,tak to mozes skusit.
bude to asi choroba,ktora sa prejavuje v puberte,lebo ked aj moja sestra prisla do puberty,dostala to tiez..

mahonia

ja som takéto problémy mala pred rokom, príčinou bol nadmerný stres. Vymenila som šampón, upravila životosprávu a zmiernila tempo. Známa mi poradila prírodný šampón Psoristop s extraktom z mahónie, ktorý odstraňuje lupiny, upokojuje pokožku a ošetruje vlasy a červené ložiská som si natierala Psoristop krémom, ktorý zabraňuje tvorbe lupín a lieči zapálenú pokožku. Po mesiaci sa mi to pekne upravilo a zmizlo.

Hopiny

Prosim mozete mi niekto poradit...Mam problem urologický bolesti v krizovej oblasti, pred 2 tyzdnami som brala antibiotika, moc mam teraz v poriadku, ale bolesti stale pretrvavaju...Absolvovala som Sono vysetrenie, kde mi zistili dilataciu dutého systemu oblicky 1 stupna...Moze mi toto aktualne sposobovat problem...Dakujem, za radu odborníka

mjanik

akupunktúra:-ak ide o psoriazu,treba preliečiť tráviaci systém
-ak ide o lupiny,treba preliečiť obličky+ pľúca

Najčítanejšie články