Vyvolavacka- 2-10 dni?

Deee

urob si este jeden test, a ked bude negativny tak skus este pockat, ale v tomto case by to uz malo byt jasne, bud si tehu (test musi vyjst pozitivne), alebo sa nemusis obavat

1Li1

no ja som ani 14 dni po vyvolavacke nedostala menzes, boleli ma prsia, potom prisli nevolnosti...no a som tehotna...

Monkaaa

Don´t stress, vsak mas este 3 dni. Jednoducho, cim budes na to viac mysliet, tak to bude horsie. Vypni, nemysli na to, zi!pa

lionesssssss

telo nie je stroj, občas sa to stane, že ani po vyvolávačke nepríde... urob si test keď ti menzes nepríde a uvidíš... držím palce... ale osobne si myslím, že ti môže prísť... veď máš ešte tri celé dni

izabel66

robila a vysiel negativne....lenze po vyvolavacke musim dostat....hormonálna nerovnováha, cysta, prechladnutie, nadmerný stres (nie skúškové obdobie)- tieto vplivy co si napisala su dovodom meskania ale neovplyvnuju ked som dostala injekciu...

lionesssssss

zaujímavý postup... ale tak nevadí, ak by si aj bola tehotná, tak to nijako neuškodilo... test si si nerobila?

izabel66

lekar mi robil prv usg a povedal ze tam zatial nevidno nic lebo to je skoro...a preto mi pichol ....on to odporucil

lionesssssss

prvú možnosť? tehotenstvo? na čo si šla na vyvolávačku ak je podozrenie že si tehotná ?

môže to byť napr. hormonálna nerovnováha, cysta, prechladnutie, nadmerný stres (nie skúškové obdobie), atď...

izabel66

nestresujem len chcem vediet okrem tehotenstva ci to moze byt aj nieco ine...rada by som brala prvu moznost ale...