PORADTE PROSIM

kika

sany ,dakujem za povzbudive slova,ja mam tiez dcerku,viem co je to strach o dieta,prave preto sa bojim o seba,lebo si neviem predstavit,ze by sa mi nieco stalo,dieta je moja priorita,mala tiez zdravotne problemy a ten strach sa neda opisat

lubo

skus napisat co papas, kolko vody vypijes, ake mas zdravotne problemy, svoju vahu a vysku. posli mi to na mail lebo nie som tu online. lubomarjov@yahoo.com

sany

Kolko máš rokov? Neviem nič o tom,že sa to dá zistiť aj neskôr.To počujem prvý krát lebo mám totižto dieťa ktoré má od narodenia problémy s dýchacími cestami čiže máme toho už vážne dosť za sebou a viem dosť o takýchto veciach z vlastnej skúsenosti.
Ale mala by si si vážne dať urobiť celkové vyšetrenie a budeš vedieť kde začať.Možno to dokopy nebude ani také strašné ako to vyzerá.

kika

ale ja som o tom precitala co sa dalo,a niektorym ludom potvrdili tuto strasnu chorobu napr.v tridsiatom roku zivota.to ma dost vylakalo.ale asi by som mala ist domov a zistit co mi je,lebo sa vnutorne dost stresujem,bojim a to vsetko zhorsuje.mam strach,ale dakujem,toto mi dost pomaha,ked niekto povzbudi.dakujem moc

sany

Aha viem o čo ide.Tak to sa nemusíš báť,že máš lebo to by si mala vážne problémy už narodenia.
Takže CF môžeš vylúčiť ako prvú!!!!!!

kika

sany momentalne som v anglicku,bola som tu u lekara,spravil rotgen,zobral krv a povedal ze som ok .bojim, ze moja diagnoza CF.