prosim poradte mi mam strach

Príspevok v téme: prosim poradte mi mam strach
loska

zdravim vas vsetkych ...moj partner ked ma penis v klude a ked mu ho stlcim samozrejme jemne tak v jeho trubicke pocitujem nejake drobne hrudky nic ho neboli ani pri milovani ani ked cika...vobec nespozoroval ziadne priznaky tak co to potom moze byt?poradte mi prosim nieco lebo sa o nho bojim(o priatela)dakujem:o)

loska

ku koznemu?myslim si ze by mal ist k urologovi to nema na penise ale v penise v trubicke...ok ja som sa s nim vcera o tom rozpravala pojde k lekarovi pre istotu dakujem vam za pomoc drzte sa vsetci ale ak by nahodou niekto este vedel nieco o to tak budem cakat nech napise papa

puma

loska takto to povedat neviem ale myslim si ze nicoho sa obavat nemusis:))
ale pre istotu chodte radsej na kontrolu ,ale myslim ze hadam nic vazne to nie je .ale ja by som radsej zasla na kontrolu nech je vsetko jasne .lebo coked nahodou tak nehate a nepojdete na prehliadku tak mozno casom zistite ze je to nieco vazne a to uz bude neskoro.

loska

ale on to ma uz vyse 3 roky a je to dost tvrde ked mu ho stlacim tak sa mi tie hrudky vobec nepresmykuju pomedzi prsty su stale na tom istom mieste...puma myslis si ze by mal zajst k lekarovi?aspon preventivne?alebo sa ozaj nemusim bat?dakujem ti za radu