Zamilovana do zenateho

Slobodna

No tak potom nechápem prečo zrazu máš dojem že ťa využíva, to ti predsa muselo byť jasné hneď od začiatku.

Slobodna

Fakt nechápem prečo si z neho taká hotová keď ani ten sex nebol až taký dobrý :) Neodsudzujem tvoje konanie ale začínam odsudzovať tvoje myslenie.

Slobodna

:D no ale to ti predsa muselo byť jasné hneď od začiatku. Čo si si myslela? Že ťa miluje, rozvedie sa a vezme si ťa? :D Nebuď naivná a nehraj sa na obeť, pretože ňou nie si. Si dospelá a svojprávna. Len začínaš uvažovať ako ohrdnutá milenka a to sa mi nepáči.

Čiki

Ivka,Slobodna a spol...Dakujem,ze ma neodsudzujete...Ja mam len silne reci ale ked som s nim,roztrasu sa mi kolena a nedokazem povedat nie...A potom?Potom si len nadavam aka som blba...Ako ho nenavidim a nabuduce,nabuduce to skoncim.A co myslite?Ani raz som to neurobila...

ivana45

čikinka, to je mi fakt luto.
Prosim, uvedom si, ze si tymto ublizujes. Uplne dobrovolne sa zaradis na podradne miesto. Ta druha.
Sympaticky s tym bojujes, drzim ti palce.

BTW, predstava vyluckov cudzieho zenskeho tela na jeho kozi - mohlo by ti to pomoct.

Alebo predstava, ako sa budes s nim zatajovat .. a pravdu budes aj pred svojimi ludmi tajit, lebo sa budes za seba hanbit.. cize budes klamat .. a jedno klamstvo zakryvat druhym..... Zasluzi si TOTO tvoja mama?

No tak, dievca, nevykasles sa na to?

Slobodna

nevera si vyžaduje veľkú dávku hereckého umenia a vedia sa jednoducho odosobniť, nepletú do toho city, tak ako som ti radila na začiatku. Čo oni vedia mnohé ženy-milenky nedokážu. Pre mužov nie je problém zašukať si bez citov, pre ženy to problém je i keď pre múdre ženy, ktoré chápu a rešpektujú hranice a pravidlá nie :)