Zamilovana do zenateho

zuzuska

Ako chapem ze je to svinstvo zacat si so zenatym popripade zenatou, ale dnesne manzelstva niesu uz na cely zivot a ked sa niekto do niekoho zalubi (aj v manzelstve) nik tomu nezabrani !

Zili by ste v manzelstve kde viete ze partner je zalubeny do niekoho ineho? Boli by ste s nim len kvoli detom? Len kvoli tomu aby vas neohovarali?

Laska po case ochladne, aj po manzelstve, preto nieosm za to aby sa niektori brali po kratkom case. Osobne mam 5rocny vztah a stale sa spoznavame ( to sa budeme cely zivot) a zatial nechcem svadbu, sme mladí.

rony26

ivana45: vymyslel, nie vymyslela ;-)
Čiki: to mi bolo jasne od zaciatku, aj ked si tvrdila, ze ty si od neho nic neziadala...je to tvoja prirodzena tuzba (inak by si s nim uz nebola), lenze on ti ju nesplni, zazrak sa nekona...ja ti tiez drzim palce, ale bohuzial si myslim, ze zatial to nedokazes a ako som uz pisal predtym len sa snazis sama seba presvedcit o opaku...jedna sms ci telefonat od neho a podlomia sa ti kolena

bibi123

Jeden pribeh zo zivota-kamaratka sa zalubila do zenateho, mal male deti, fungovali takto 8 rokov-sex bol vraj fantasticky, jeho manzelka bola vraj uplna furia, vraj otehotnela nahodou a on si ju zo zodpovednosti zobral(nechapem preco jej teda spravil dalsie dve deti???), furt rozvod odkladal, po 8 rokoch mu dala kamaratka(mlada, krasna, uspesna zena) ultimatum, tak opustil manzelku a nastahoval sa k nej , po 2 mesiacoch sa vratil naspat k manzelke, vraj kamaratka bola este vacsia furia:O))) a vraj on bol tiez uplny necitlivy nervak... ono tam ide o vzruso, nieco nove, ked clovek vidi milenku raz za 2 tyzdne, tak mu pripada atraktivna, su k sebe dobri, pozorni... ale na tom stroskota vela vztahov, ze ked zacne dvojica spolu zit, prestanu sa pretvarovat a odhalia svoje prave ja...