Neviem sa s tým zmieriť

Príspevok v téme: Neviem sa s tým zmieriť
Jamaka

Ahojte ako sa mám s tým zmieriť že môj priateľ s ktorým som už vyše troch rokov chce dieťatko až za 6 rokov :( a to ja vtedy budem mať 27 rokov :( . Ja som mu povedala že by som chcela babo za také dva či tri roky a on o tom nechce ani pučuť. Neviem sa s tým zmieriť vôbec neviem ako mám isť na neho aby sme sa mohli o tom normálne porozprávať :( som kvôli tomu veľmi smutná

Jamaka

Veru obe máte pravdu. Rozhodla som sa že bábo chcem by po 25tke. Do vtedy si chcem len užívať a šetriť na bábo. Ked som to povedala polovičke tak sa neskutočne tešiť pretože mi potom povedal že bábo nám neujde a do vtedy budeme šetriť a ked sa to narodí tak aby sa to narodila do pripravenák mladej rodiny s vlastným zázemím. Tak som nakoniec bola šťastná ako mi to vysvetlil. Ďakujem Vám za rady veľmi mi pomohli :)

lili 28

jamaka ja by som sa nanho nehnevala.tebe sa teraz z pohladu 21rocnej zda,ze 23 je pre muza normalny vek pre dieta,ale ja mam 24r brata a ked si to predstavim...je skor zodpovedny,nejeden vztah sa po narodeni dietata rozpadol,lebo muz tu situaciu nezvladol.mas 21,cestuj,uzivaj si a urob vsetko preto.aby si si to dieta neskor mohla uzivat bez stresu.peniaze nie su nic a su vsetko zaroven.je to smutne,ale poznam mlade mamicky ktore ani nemaju cas sa tesit z babatka,lebo musia preratavat kazdy cent,nemaju vlastne byvanie atd..

isabella

nie je dolezity vek, ale to ci dieta budete vediet zabezpecit, takze nejdem tvojho priatela ani obhajovat, ale taktiez treba pozerat na to co mozem tomu dietatu ponuknut, tj strecha nad hlavou(nie byvanie u rodicov), praca a nejake financne rezervy
aj ked mat niekoho, kto na tu temu nechce ani debatovat je na nervy... mala som kedysi chalana, ktory tak nechcel o svadbe ani pocut, ze za 5 rokov najskor a inak ani nekomunikoval... nakoniec som s nim nezostala a nasla si niekoho, kto o tom nie len komunikoval, ale bol aj na rovnakej vlne ako ja...

Jamaka

Tak ja viem že to nie je lacná záležitosť a že dnešnej dobe je skoro všetko dosť drahé. Ale myslím si že keď nechce mať bábo za dva či tri roky tak by sa mohol o tom som so mnou aspoň normálne porozprávať a nie aby som stále bola len ja zlá. Moja mama mala veľký problém otehotnieť snažili sa o to vyše dvoch rokov a dokonca mi aj moja doktorka povedala že aby som nemala to isté. Lenže môjho priateľa to nezaujíma on skorej ako o 6 rokov nechce o tom ani len počuť

Nela111

Jamaka, tak mate obaja este cas. Netlac nanho, pokial on este nechce. A to, ze hovori teraz, ze az za 6 rokov, neznamena, ze v priebehu 2-3 rokov nemoze zmenit nazor a chciet ho skor. Ale podla mna muzi dozrievaju aj tak az po 30-ke.

lili 28

ja cakam svoje prve,za dva tyzdne by sa malo narodit,mam 28 a s tvojim priatelom mozem len a len suhlasit!vies,je jasne,ze tuzis po takom stuplikovi,ale ono to nie je lacna zalezitost,je dobre uz mat skoncenu skolu a ake take financne zaistenie,len nakupit zakladnu vybavicku ako kocik,autosedacka,postielka atd stoji pomerne vela..a to je len zaciatok.treba sa zamysliet aj nad tym.