Nechcem alkohol

jancaa

Od takych ludi sa co najrychlejsie odtrhni. A ked mas pocity uzkosti, tak vyhladaj odbornu pomoc ale ziadna nahrada a ani alkohol nie je spravna volba...

Bionetla

Ja ani vinko, to uz fakt musi byt, neviem ja nejako tieto veci nemusim, niekto sa po tom citi dobre, no ja vobec nie :/

miahu

ak mas stavy uzkosti tak ako ti tu uz napisali, tak radsej vyhladat odbornu pomoc a nie to chces riesit niecim inym. chces sa stat nejakym zavislym clovekom na drogy? to hadam nie!!!

exissss

No úzkosti v žiadnom prípadne nezáhanaj alkoholom . Ja som to robil a bolo to velmi zle . Potom som sa rozodol pre odobrnu pomoc . Ale ked nechces pit tak nepi ,nemá to zmysel . Skus zmenit spoločnost

Klaudi1989

A prečo by si musel niečo také užívať?? Veď keď nechceš alkohol, tak ho jednoducho nepi ale nedávaj si ani žiadnu náhradu. Veď to je úplná blbosť!

OVO

Vsetci mate pravdu, oktem tych chudakov co radia drogy.
Bez alkoholu sa da perfektne zabavit, aj riesit problemy. treba si to ale usporiadat v hlavicke...
jano

Vapp

lost zatial najlepsia rada .. je to tak ako piises ...
ked obcas vidim v telke smotanku ako piju jeden pohar cely vecer ... chcel by so mto zvladnut aj ja .. ale to bi potom dopadlo... takze nic

lost

Nechodit do partie kde sa pije a nebude na teba nikto pozerat :)

Ja tiez nepijem, aj ked som extremne ojedinele v partii ktori piju. Proste nikto ma nepresvedcil zatial. A dam si napr kofolu a z toho pomaly odpojam, len z principu aby som nebol smadny (relativne) alebo "aby som mal aspon ten pohar pred sebou" :D
Ale kazdopadne, ani pohar nie je treba a ani ta partia, ale ak to inak nejde, tak neviem.

Alebo si proste nalej cistu vodu, hod do nej jedno zrno kukurice a povedz si "tak toto je kukuricna voda, tu nikto len tak nema a toto mi pomoze" - ver mi ze ti to pomoze, pretoze podvedomie je silne. A potom skus vynechat tu kukuricu a nakoniec aj vodu a zistis ze nic ine ako mysel netreba :) A ak sa tam dopracujes, tak potom klobuk dolu :)