Tučná, škaredá a opustená

Príspevok v téme: Tučná, škaredá a opustená
nepekná

Chcela by som sa spýtať prečo je pre ľudí výzor taký dôležitý. Som tučná a to už od malička... nech som robila čokoľvek neschudla som, držala som diéty až som takmer nejdela nič a skončila v nemocnici...áno je to zúfale ale aj ja som zúfalá. Stratila som akékoľvek sebavedomie a dsebaúctu. Nemám žiadnych priateľov, nikto o mňa nemá záujem a aj takí čo sa so mnou krátkodobo bavili prestali (asi kôli tlaku okolia). Nikto mi nedá šancu ani ukázať, čo vo mne je, či som zábavná, či niečo viem... Všetci sa mi smejú a ohovárajú ma (potom sa šíria veci, ktoré ani nie sú pravdivé)už od zákaldnej školy a nezmenilo sa to nai na strednej ani na vysokej...Aj keď som zmenila prostredie v ktorom sa pohybujem, vždy je to rovnaké. Môj život je iba utrpenie, veď nikto nechce byť sám.Asi aj preto píšem na toto fórum , lebo to nemám komu povedať...

janula23

ahoj,neviem asi si vo svojom živote mala smolu a natrafila si len na trafené osoby...ja som bola tiež veľmi tlstá ale nikdy som nemala núdzu o priateľov.Neviem koľko máš rokov,či ešte študuješ na výške ale kam chodievaš napr. vo svojom voľnom čase?Nejaké záujmy?

hlavaXXII

ja mam kamaratov aj viac pri tele a nikto to neriesi? asi mas v okoli velmi hlupych ludi, alebo sa ti zvlastne spravas a podvedome ich od seba odhanas. Neviem kde je chyba...

mina789

Lenze chyba nie je v tebe, ty nemozes za to aka si, ale v tych ludoch.Strasne vela ludi je takych, ze sa pozrie na to ako clovek vyzera a ked nie je idealny, tak automaticky ho odpisu. Takych ludi ignoruj a chod si po svojom. Sama vies, ze ti ludia su ubohi, tak preco by mali nejak ovplyvnovat tvoj zivot.Proste ich maj na salame :D Ale ver mi, ze existuju aj taki, ktori su normalni cize neni to stratene:)